Baszta traci pierwszą bramkę w B klasie
Baszta Sławno po meczu prowadzonym na jedną bramkę wygrała 7:1 z Derby Karścino. Mecz mógł się podobać kibicom miejscowych gdyż było w nim pełno akcji gospodarzy których jednak nie potrafili oni wykorzystać. Derby do Sławna przyjechało w 9 osobowym składzie za co im szacunek, gdyż jest mało ekip które nie mając składu postanowiłyby mimo wszystko rozgrywać spotkanie. Jak widać po wyniku mecz przebiegał pod dyktando miejscowych. Bramki do Baszty w tym meczu strzelali: 2x Miller 1x Lachowicz, Seta, Szczepanek, Marchewka, oraz był jeden samobój. Baszta Spokojnie mogła wygrać ten mecz dużo więcej, gdyby nie brak zimnej krwi wśród wszystkich zawodników.
W około 90 minucie doszło do historycznego momentu Baszta Sławno straciła pierwsza bramkę w tym sezonie po rzucie wolnym, który został podyktowany po przypadkowym zagraniu piłki ręką. Trzy punkty cieszą. Baszta dzięki temu wysokiemu wynikowi wskoczyła na miejsce lidera B klasy. W następnej kolejce na trudnym terenie zmierzy się Florianem Łącko.

relacjďż˝ dodaďż˝: michal88sla

B klasa Koszalin gr. 1 (2012/2013)
Baszta Sławno Derby Karścino
7 1
30-09-2012 16:00
widzów: 150
Bramki: 2x Miller 1x Lachowicz, Seta, Szczepanek, Marchewka, samobój (Baszta) / Trojanowski Paweł (Derby) dodaj video
Baszta Sławno: Dariusz Skok - Mateusz Jakuszewski (75' Kewin Musyt), Robert Nowak, Jarosław Seta, Michał Marciniak - Tomasz Pitus, Michał Zejglic (60' Andrzej Szczepanek) Konrad Lachowicz, Adam Poprawski (60' Marcin Majewski) - Marek Miller, Łukasz Marchewka (70' Oskar Szczepanowski).
W rezerwie Mateusz Dziobek; Trener: Daniel Skok.

Derby Karścino: Ostaszewski Robert, Zaniewicz Andrzej, Krzanowski Marcin, Trojanowski Dariusz, Tucholski Dawid, Trojanowski Paweł, Welnowski Paweł, Patyk Mateusz, Mallek Marcin.

sędzia: Gawroński

Dane pomogli uzupełnić: rudy1020, 20VXC94, michal88sla, damarl - dziękujemy