Wielim gromi!
Wielim Szczecinek-Lech Czaplinek 10:1

W sobotnie przedpołudnie naprzeciw siebie stanęły jedenastki Wielimia Szczecinek i Lecha Czaplinek. Faworytem tego spotkania bez wątpienia była drużyna gospodarzy! Goście przyjeżdżają na mecz gołą jedenastką i inny wynik niż wysokie zwycięstwo Wielimia nie był brany pod uwagę! Początek meczu to minimalna przewaga gospodarzy i sporo woli walki po stronie rywali! Niestety dla nich woli tej starczyło ledwie na 10 minut dzisiejszego spotkania! Po około 10 minutach ładna akcja gospodarzy przynosi im pierwszą bramkę! Goście nie otrząsnęli się jeszcze po stracie pierwszego gola a już musieli ponownie rozpoczynać grę od środka boiska gdyż kolejną bramkę(tym razem z rzutu karnego) zdobył Wielim! Od tego momentu na boisku istniał już tylko Wielim! Spokojnie kontrolował grę i aplikował gościom kolejne gole! Przy stanie 4:0 fatalny błąd popełniła defensywa gospodarzy i przypadkową bramkę zdobył Lech! Jednak niedługo później padają 2 następne bramki dla Wielimia! Pierwsza połowa kończy się wynikiem 6:1!

Na drugą połowę goście z niewiadomych mi przyczyn wychodzą w dziesiątkę! Przebieg podobny do pierwszej części meczu! Zdecydowane ataki gospodarzy przynoszą im kolejne gole! Lech stara się by stracić ich jak najmniej! Kończy się ostatecznie na dziesięciu, choć gdyby napastnicy gospodarzy wykazali się lepszą skutecznością mogło być ich znacznie więcej! 3 punkty zasłużenie zostają w Szczecinku!

relacjďż˝ dodaďż˝: 19W47

Liga Wojewódzka Juniorów Starszych (2006/2007)