Twierdza Bierzwnik niezdobyta!
Twierdza Bierzwnik! Chyba takim mianem można nazwać nasze boisko. W każdym meczu rozgrywanym u siebie zdobywamy komplet punktów co niezmiernie cieszy. Ważne żeby systematyczność przełożyć teraz na mecze wyjazdowe. Orzeł w końcu się przełamał i wygrał z Suchaniem 4:3!

Momenty były, bo już w 3. minucie Orzeł mógł prowadzić. W 5. minucie po składnej akcji asystował Lendzion, a podanie na bramkę zamienił Szczepański. Niedługo jednak trwała radość z prowadzenia bowiem w 8. minucie było już 1:1 po błędzie linii obrony. Od tego momentu gra odbywała się na zasadzie „cios za cios” i najpierw w dobrej sytuacji Lendzion przestrzelił, a kilka minut później w sytuacji sam na sam zwycięsko wyszedł Wolarek. W 20 minucie spotkania kibice zobaczyli piłkę w siatce drużyny Orła jednak ta została strzelona ze spalonego. Duet Lendzion-Szczepański rozumieli się bardzo dobrze na boisku czego wynikiem była bramka na 2:1 w 23 minucie. Przed przerwą po błędzie naszego bramkarza Orkan Suchań doprowadza do remisu.

W przerwie musiało paść kilka mocnych słów, bo zawodnicy Orła wyszli wyraźnie zmobilizowani. Pojawiły się również pierwsze zmiany. Na boisko wszedł Paprota, który zmienił Antoniewicza. Zmiennik w 54 minucie znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem Orkana, jednak piłka po jego strzale nie znalazła drogi do bramki. Od tego momentu gra zaczęła się zaostrzać, ale również widoczna była przewaga podopiecznych Janusza Krynickiego. W środku pola bezsprzecznie rządził i dzielił Włodarczyk. Chwilę oddechu dał Władyczak, który podwyższył wynik na 3:2 dla Orła. Orkan rzucił się do odrabiania strat, jednak w obronie bezbłędny był Gawron, który rozegrał bardzo dobre zawody. W 75. minucie wszedł junior Lorencki, który tydzień temu w debiutanckim meczu zdobył bramkę. W pamięci kibiców zapisał się groźnym strzałem w 82 minucie. W ramach zmiany taktycznej na boisko wszedł Grzelczak, który zastąpił Paprotę. W 88. minucie świetny występ Włodarczyk przypieczętował bramką na 4:2. W momencie, gdy wydawało się, że jest po meczu (na boisko wchodzi Kula, schodzi Perłakowski) zawodnikowi z Suchania wyszedł strzał życia i zaskoczył bramkarza.

Wynik do końca nie zmienił się i ostatecznie zakończył się 4:3 dla Bierzwnika, który z 9 pkt. zajmuje 9 miejsce w tabeli tracąc 5 do trzeciego w tabeli Sokoła Pyrzyce.

Skład Orła: Wolarek- Perłakowski, Gawron, Piechota, Lewandowski-Antoniewicz, Włodarczyk, Władyczak, Jurecki- Szczepański, Lendzion

Rezerwowi: Paprota, Lorencki, Kula, Baczyński, Grzelczak, Kasprzak

relacjďż˝ dodaďż˝: stilongorzow

Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płd. (2012/2013)