Dobry mecz i porażka
autor: victoria sianów Pierwsza część spotkania to lekka przewaga koninianek. Sianowianki dobrze się bronią i groźnie kontratakują. W 30 min. defensywa Victorii S.P.2 zastawia nieudaną pułapkę ofsajdową i Anna Zawiślak strzela pierwszą bramkę dla Konina. Minutę później z wolnego z 20 metrów Malwina Grzelak wyrównuje na 1:1. Piłkarki z Sianowa dobrze grają. W 30 minucie dobry strzał Grzelak, niestety obok bramki koninianek. W 36 minucie powinno być 2:1 dla Victorii S.P.2, ale popychana z tyłu Malwina Grzelak nie wykorzystuje znakomitej okazji sam na sam. Strzela prosto w ręce bramkarki Medyka. Jest ciekawy mecz. Niestety w 38 minucie bezpośrednio z rzutu rożnego do bramki sianowianek trafia Paulina Wiśniewska i Victoria S.P.2 przegrywa 2:1.
Załamane takim obrotem meczu sianowianki o mało co nie tracą trzeciej bramki. Po strzale którejś z koninianek piłka trafia w słupek sianowskiej bramki i pierwsza połowa kończy się. W czasie przerwy w szatni Victorii S.P.2 panuje bojowy nastrój. Sianowianki nie dopuszczają myśli o porażce.

Niestety w 53 minucie Emilia Hubka tuż przy końcowej linii na polu karnym niepotrzebnie fauluje napastniczkę Medyka i Paulina Zawiślak z karnego podwyższa wynik spotkania na 3:1. Po tej bramce z ekipy sianowianek ulatuje powietrze i pomimo, że walczą, tracą jeszcze dwie bramki. Pierwszą w 59 minucie strzela Paulina Latuszek i w drugiej minucie doliczonego czasu jeszcze podwyższa na 5:1 Ewelina Zalaszewska. Pomimo dobrej gry szczególnie w pierwszej połowie sianowianki przegrywają wysoko 5:1. W drugiej połowie wyszły braki kondycyjne zawodniczek z Sianowa. Piłkarki z Sianowa potrafią grać jak stwierdził trener koninianek Janusz Gajewski, ale muszą poprzeć to ciężką pracą na treningach wtedy wyniki przyjdą same. Następny mecz piłkarki Victorii S.P.2 rozegrają w Sianowie ze Stilonem Gorzów Wlkp. 26 maja 2012 o godz. 11.00.

KKPK MEDYK II KONIN - UKS VICTORIA S.P.2 SIANÓW 5:1(2:1)
30 min. 1:0 Paulina Zawiślak
31 min. 1:1 Malwina Grzelak
38 min. 2:1 Paulina Wiśniewska
53 min. 3:1 Paulina Zawiślak z karnego
59 min. 4:1 Paulina Latuszek
90+2 min 5:1 Ewelina Zalaszewska
ďż˝rďż˝dďż˝o: Victoria Sianów

relacjďż˝ dodaďż˝: paulinus