Zainaugurowano 2 kolejkę spotkań NETTO SLPN
autor: ryszard pakieserW poniedziałek zainaugurowano drugą kolejkę spotkań NETTO SLPN, która przejdzie do historii naszych rozgrywek. Po raz pierwszy w lidze wystąpiła bowiem drużyna spoza Szczecina, pojedynkiem z M-Teamem Interflora Dębno zainaugurowała swoje rozgrywki.

EKSTRALIGA
Drugie zwycięstwo odniósł Greorex pokonując Blaugranę 6:3. Beniaminek w spotkaniiu tym objął prowadzenie w 11 minucie po bramce strzelonej przez Marcina Pioruna jednak bardziej doświadczeni i ograni w najwyższej lidze gracze Greorex z minuty na minutę grali coraz lepiej i odnieśli zasłuzone zwyciestwo.
Strzlec bramki dla Blaugrany Marcin Piorun zapisał się również w historii tego sezonu, jest bowiem pierwszym zawodnikiem ukaranym czerwoną kartką. W innym spotkaniu Komfort pokonał 5:4 Devilsów z Shock Dance i udanie zrehabilitował się za zeszłotygodniową porażkę. Trzy bramki dla zwycięskiej drużyny zdobył najlepszy zawodnik tego spotkania Paweł Wójtowicz.
Ostatnim poniedziałkowym spotkaniem był pojedynek obrońcy tytułu Bastionu 99 z Kurierem. Podopieczni Piotra Boguckiego odnieśli drugie zwycięstwo w sezonie pokonując Kurier 6:4. Już po pierwszej połowie Bastion prowadził 5:2 jednak po zmianie stron dużo lepiej zagrał Kurier wygrywając tą część spotkania 2:1. Dla Kuriera była to druga porażka w sezonie, szansę na rehabilitację podopieczni Łukasza Tymko
mieć będą już w czwartek kiedy to zmierzą się z Blaugraną.

Komfort - Devils Shock Dance 5:4; 1:0 Rafał Jabłonowski; 1:1 Andrzej Kuźnicki; 2:1 Grzegorz Adamek; 3:1 Paweł Wójtowicz,
4:1 Paweł Wójtowicz; 4:2 Łukasz Owczarek; 5:2 Paweł Wójtowicz; 5:3 Łukasz Owczarek; 5:4 Andrzej Kuźnicki

Bastion 99 Szczecin - Kurier Szczeciński 6:4; 1:0 Konrad Barcewicz; 1:1 Maciej Hofman; 2:1 Krzysztof Dominiak; 3:1 Krzysztof Reszka;
3:2 Adrian Papierz; 4:2 Piotr Lewandowski; 5:2 Piotr Kunecki; 6:2 Piotr Lewandowski; 6:3 Maciej Hofman; 6:4 Wojciech Rodziński

Blaugrana - Greorex 3:6; 1:0 Marcin Piorun; 1:1 Michał Wójcik; 1:2 Dawid Markiewicz; 1:3 Dawid Markiewicz; 1:4 Tomasz Miksa; 1:5 Grzegorz
Garzyński; 2:5 Karol Resól; 2:6 Michał Wójcik, 3:6 Damian Szluns

I LIGA
Lider tabeli po pierwszej kolejce drużyna biuro24h.pl bez wiekszych problemów pokonała provideo.pl 10:0. Również drugie w sezonie zwyciestwo odniosła drużyna NETTO. Mimo, że do przerwy DHLSzczecińska prowadziła po bramce Marcina Sawickiego nie zdołała w tym spotkaniu zdobyć nawet punktu. Po zmianie stron duzo lepiej zagrało NETTO i po dwóch bramkach Łukasza Tomaniaka oraz jednej Karola Kaczorowskiego wygrało zasłużenie 3:1.
W swoim pierwszym spotkaniu w lidze NETTO SLPN drużyna Interflora Dębno odniosła pierwsze zwycięstwo pokonując 7:2 M-Team. Mimo, że M-Team dwukrotnie prowadził w tym spotkaniu nie był w stanie utrzymać korzystnego dla siebie rezultatu i poniósł pierwszą porażkę w sezonie.

Netto - DHLSzczecińska 3:1; 0:1 Marcin Sawicki; 1:1 Karol Kaczorowski; 2:1 Łukasz Tomaniak; 3:1 Łukasz Tomaniak

Interflora - M-Team 7:2; 0:1 Przemysław Nocko; 1:1 Wojciech Gryguła; 1:2 Przemysław Nocko; 2:2 Grzegorz Zając; 3:2 Bartosz Latuszek; 4:2 Grzegorz Zając
5:2 Paweł Walczak; 6:2 Michał Jordan; 7:2 Wojciech Okraska
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne/slpn.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: SLPNkrzysiek