Porażka w pierwszym meczu
autor: www.swit.w.pl11 marca na stadionie w Jagowie odbył się pierwszy po przerwie zimowej sparing. Miejscowy SKL Jagów 2000 podejmował drużynę Pomorzanina Zamęcin, grającą w grupie nr 5 szczecińskiej A-klasy.
Pierwsza bramka dla gospodarzy wpadła już na początku spotkania, Cezary Dziekoński ruszył lewą stroną, dogrywając piłkę w pole karne, futbolówka odbiła się od jednego z zawodników drużyny przeciwnej i wpadła pod nogi Łukaszowi
Popławskiemu, który z odległości kilku metrów umieścił ją w bramce. Pierwsza połowa była zdominowana przez drużynę SKL-u, jedyne czego brakowało to skuteczność. Jeszcze w pierwszej połowie Michał Szczepański otrzymał prostopadłe podanie między obrońców Pomorzanina i w sytuacji sam na sam nie dał szans bramkarzowi gości. Kilka chwil nieuwagi wystarczyło by przyjezdni wyrównali. Mimo iż zawodnicy Jagowa nie mieli zbyt wielu okazji by się zgrać, ponieważ było to pierwsze spotkanie po zaledwie jednym treningu, to jednak przeważali na boisku i stwarzali sobie mnóstwo bramkowych sytuacji. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 2-2.
Druga część nie wyglądała już tak dobrze, na następne 45 minut na plac gry wybiegła druga część składu, trener Jagowian dał szansę zaprezentowania się każdemu, kto chciał dołączyć do drużyny. Wynik ustalił gol z rzutu wolnego. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gości 2-3.

SKL Jagów 2000 - Pomorzanin Zamęcin 2-3 (2-2, Popławski, Szczepański)

Zagrali:
Powązka, Walaszczyk, Świnka, Prus, Wodyk, Dziekoński, Klat, Maćkowiak, Popławski, Szczepański, Trajkowicz, Filiks Ł. ,Wejman, Filiks B. , Szkudlarek, Boruszewski, Kapela, Śmigasiewicz, Mazur

SKL Jagów 2000 został gruntownie przebudowany. Pierwsze o czym warto wspomnieć, to fakt iż prowadzeniem zespołu zajął się Daniel Świrski, od lat zajmujący się szkoleniem zawodników, głównie młodych m.in. w Kłosie Pełczyce. Do drużyny dołączyło 7 nowych zawodników. Na głębsze wnioski dotyczące ostatniego meczu jest jeszcze za wcześnie gdyż proces budowania drużyny dopiero się rozpoczął, jednak to co widzieliśmy w pojedynku z Pomorzaninem
napawa optymizmem i daję nadzieję na lepsze piłkarskie jutro w Jagowie.

relacjďż˝ dodaďż˝: 7Becks