Remis w Sownie
Przy bardzo gorącej pogodzie zawodnicy obu drużyn przystąpili do spotkania. Mecz rozpoczął się od ataków zawodników Sowna, którzy zepchnęli drużynę z Ulikowa do obrony. Dopiero po 15 min do głosu doszli piłkarze z Ulikowa i to oni zdobyli pierwsi gola po małym zamieszaniu. Po uderzeniu na bramkę gospodarzy bramkarz odbił piłkę do której dopadł Piotr Wisniewski i było 0:1 dla gości. Była to 23 min spotkania. Radość gości nie trwała zbyt długo, bo 5 min później goście wyrównali pięknym strzałem z 17 metrów doprowadzając do wyrównania. Zawodnicy Ulikowa tym bardziej zmobilizowali się i tworzyli następne sytuacje. W 32 minucie z 14 metra uderzył Łaszczuk i podwyższył na 1:2 dla Ulikowa. Do końca pierwszej połowy były akcje jednych jak i drugich, ale więcej bramek już nie padło.

Druga połowa zaczęła się znów z lekką przewagą Podlesia, którzy zagrozili kilkakrotnie bramce Ulikowa, w której spisywał się bardzo dobrze Łaszczuk P. Zawodnicy z Ulikowa zaczęli grać z kontry i mogło to się opłacić, lecz na przeszkodzie stawał bramkarz Podlesia. Sytuacje do strzelenia bramki mieli m.in. Pietruszewski D, Wisniewski P (Ulikowo). Na 15 minut przed końcem spotkania była już zdecydowana przewaga zawodników z Sowna i doprowadzili oni do wyrównania. Po rzucie wolnym zdobyli bramkę. Można powiedzieć, że zawodnikom z Ulikowa brakowało sił, co było powodem utraty drugiej bramki. Do końca z potkania już więcej nic się nie działo.