Iskra przełamuje złą passę
autor: pilafPo bardzo słabym meczu tydzień temu z Promieniem Mosty, piłkarze z Golczewa tym razem rozgrywali trzeci mecz z rzędu na wyjeździe z Vielgovią w Szczecinie. Zespół Iskry jechał do Szczecina przełamać złą passę, gdyż ostatnie tygodnie dla drużyny były bardzo ciężkie, gdyż zanotowali oni dwie bolesne porażki. Spotkanie rozpoczęło się od skomasowanych ataków piłkarzy z Golczewa, jednak nikt się nie spodziewał, że podopieczni Szymona Smerdla (na zdjęciu) urządzą sobie w tym dniu festiwal strzelecki. Wynik spotkania już w 12 minucie meczu otworzył powracający do składu po kontuzji Marcin Kańczucki, dla którego była to pierwsza bramka w barwach golczewian.
Wynik kilka minut później podwyższył na 2:0 Krzysztof Dobrowolski, który płaskim strzałem umieścił piłkę w siatce Vielgovii. Jednak jak się później okazało to nie było ostatnie słowo Dobrowolskiego w pierwszej części spotkania. W 36 minucie meczu po bardzo ładnym dośrodkowaniu Smerdla, popularny „Lala” strzałem głową ustala wynik do przerwy 3:0. Rozpoczęcie drugiej połowy meczu było koncertowe w wykonaniu „Iskry” w ciągu dwóch minut strzelili oni dwie bramki autorstwa Wojciecha Andrzejewskiego oraz Wojciecha Trepkowskiego, co podcięło skrzydła całkowicie gospodarzom. Ataki Iskry sunęły na bramkę szczecinian non stop, jednak w wielu przypadkach brakowało dokładności. W 63 minucie meczu po ładnym rajdzie prawą stroną Madeja, wynika na 6:0 dla piłkarzy z Golczewa podwyższa Dobrowolski, dla którego jest to już trzecia bramka w tym meczu.
Piłkarze z Grodu Gryfa w 68 minucie meczu po błędzie obrońcy Iskry - Bartka Trepkowskiego, ku zdziwieniu kibiców zdobywają bramkę honorową. Najwidoczniej ta bramka podrażniła ambicję zespołu „Iskry” i bardzo szybko w 73 minucie meczu podwyższyli oni wynik meczu na 7:1, autorem bramki po raz drugi w tym spotkaniu okazał się Wojciech Trepkowski, który sam na sam pokonał golkipera gospodarzy. Festiwal strzelecki zakończył jednak w tym dniu nie kto inny, jak grający trener gości Szymon Smerdel, który w 81 minucie ustalił wynik spotkania na 8:1 do Iskry Golczewo. Kolejne spotkanie piłkarze „Iskry” rozegrają 28.04.2012 r. o godz. 15.00, na Stadionie Miejskim w Golczewie z rezerwami Błękitnych Stargard. Wszystkich serdecznie zapraszamy.

relacjďż˝ dodaďż˝: Iskra

Reg. Klasa Okręgowa - gr. Szczecin Płn. (2011/2012)