Juniorzy Iny wygrywaj± w Trzebiatowie
Juniorzy goleniowskiej Iny rozegrali w niedzielę kolejne spotkanie w walce o awans do Wojewódzkiej Ligi Juniorów. Podopieczni Mariusza Banasiaka pokonali przedostatni± w tabeli Regę Trzebiatów 6:1 i utrzymali dwypunktow± przewagę nad drug± w tabeli Fal± Międzyzdroje. Choć w spotkaniu tym nie brakowało walki, od pocz±tku przewagę posiadała drużyna z Goleniowa. Do przerwy Ina prowadziła 3:0, a bramki zdobyli Tomasz Jankowski (dwie) i Patryk G±sior. Po przerwie niespodziewanie bramkę zdobyli gospodarze, jednak było to jedyne trafienie, na które było ich stać. Przed końcem spotkania biało-zieloni strzelili jeszcze trzy bramki, których autorami byli Patryk G±sior (z rzutu karnego), Robert Żurowski i Kamil Wi¶niewski.
Sprawa pierwszego miejsca w grupie rozstrzygnie się prawdopodobnie za trzy tygodnie, w przedostatniej kolejce spotkań, gdyż w ostatniej, drużyna z Goleniowa będzie pauzować. W przypadku wygrania trzech pozostałych spotkań (z Sarmat± Dobra, Poloni± Płoty i Gryfem Kamień Pomorski), goleniowianie awansuj± do WLJ bez względu na wyniki Fali Międzyzdroje.

REGA Trzebiatów - INA Goleniów 1:6 (0:3)