Remis w Rumi
Kotwica Kołobrzeg zremisowała na wyjeździe z Orkanem Rumia 1:1 w meczu na szczycie tabeli III ligi. Bramkę dla naszego zespołu strzelił w 53 minucie meczu Artur Sarna. Tym samym zmalała przewaga naszego zespołu nad Gryfem Wejherowo do trzech punktów.

Mecz był wyrównany, ale stał na niezbyt wysokim poziomie. Dużo było gry w środku pola. Po pierwszej bezbramkowej połowie, po przerwie mieliśmy więcej emocji. W 53 minucie potężnie z 40 metrów huknął Artur Sarna, nie dając szans bramkarzowi gospodarzy. Orkan dopiero w końcówce zerwał się do ataku, co przyniosło efekt w 83 minucie. Po rajdzie lewą stroną Rafał Siemaszko oddał strzał na bramkę, Łukasz Krymowski odbił piłkę, ale Siemaszko w drugim podejściu był już bezbłędny.
W końcówce nasz zespół nastawił się głównie na obronie wyniku, próbując przy okazji przeprowadzać kontrataki. W doliczonym czasie Kotwica musiała grać w osłabieniu, bo drugą żółtą kartkę ujrzał Tomasz Preizner.

Można spokojnie przyznać, że remis w Rumii to dobry wynik w perspektywie walki o awans. Teraz nasz zespół czeka finał pucharu KOZPN z Gwardią w Koszalinie, a później kolejny mecz o sześć punktów, na euroboisku z Gryfem Wejherowo.