AZS Radex wciąż wierzy
autor: KudlatyAZS Radex w sobotni wieczór pokonał trzecią drużynę pierwszej ligi koszykówki - SKK Siedlce 78:76 i wciąż ma szansę na awans do pierwszej ósemki. SKK jest najlepszą drużyną rundy rewanżowej. Przed tym spotkaniem miało bilans osiem zwycięstw w dziewięciu meczach. W mecz lepiej weszli Siedlczanie. Zaczęło się od prowadzenia 1:5. Jednak od tego momentu rządzili już tylko akademicy. Prowadzili dziesięcioma punktami niemal do ostatniej kwarty. Na dwie minuty przed końcem meczu Szczecinianie prowadzili pięcioma punktami, ale świetna gra Sulimy pozwoliła zbliżyć się przyjezdnym tylko do jednego oczka. Jednak dobrze wykonywane rzuty osobiste oraz wyraźny błąd sędziego na korzyść Radexu pozwoliły AZS'owi zwyciężyć w tym spotkaniu.
ďż˝rďż˝dďż˝o: własne/pzkosz.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: service