Derby dla Jezioraka !!!
Obie ekipy rozpoczęły mecz od wspólnego mierzenia sił i wraz z upływem czasu wzrastało tempo gry. Pierwsi inicjatywę zyskali zawodnicy Jezioraka i nie stracili jej już do końca meczu. Już w 5 minucie Marcin Kusa zdobył bramkę bo fatalnym błędzie bramkarza jednak sędzia bramki nie uznał i podarował gościom rzut wolny. Kolejne minuty to ostra gra w środku pola i liczne rzuty wolne dla obu ekip. Jedna z akcji Strzelców przynosi im rzut rożny. Zawodnik z Pucic przewraca najpierw bramkarza, a później strzela bramkę jednak sędzia dokładnie widzi całą sytuację i odgwizduje faul. Po tej akcji Jeziorak zaczął atakować. Po jednej z wielu sytuacji bramkę zdobył Jacek Bodys po fatalnym błędzie całej defensywy gości.Kilka minut później Żółto-Czarni wychodzą z kontrą i zawodnik w akcji sam na sam nie daje szans bramkarzowi Pucic i jest 2:0 !! Marcin Kusa !!

Goście rzucili się do odrabiania strat, ale wszystkie ich ataki kończyły się w okolicy 30-40 metra. Pod koniec pierwszej połowy goście zdobyli gola, jednak jak się później okazało było to ich pierwsze i ostatnie trafienie tego dnia. 2:1!!! Po przerwie na boisku grała już tylko jedna drużyna - Jeziorak OKS !! Zawodnicy z Pucic ograniczyli się tylko do kontr jednak tak jak w pierwszej połowie ich akcje kończyły się przed polem karnym, a bramkarz będący tego dnia w dobrej dyspozycji tylko dwa razy był zmuszony do obrony strzału przeciwnika.

Jeziorak grał bardzo dobrze zespołowo atakując raz z prawej raz z lewej strony boiska. Po jednej z akcji prawą stroną wynik ustalił Artur Komarowski uderzając głową przy bezradnym w tej akcji bramkarzu.Ok.60 minuty i 3:1 !! Trzecia bramka uspokoiła zawodników Jezioraka, a goście od tego momentu grali tak, jakby wyczekiwali ostatniego gwizdka sędziego. Gospodarze mieli jeszcze kilka dogodnych sytuacji do podwyższenia wyniku, ale piłka nie znalazła drogi do bramki. Na szczególna uwagę zasługują kibice, którzy zorganizowali ciekawa oprawę i spierali swoich zawodników głośnym dopingiem przez cały mecz!!! I to był prawdziwy "dwunasty" zawodnik Jezioraka, którego próżno szukać na innych A klasowych boiskach!!! Aviva OKS!!!

relacjďż˝ dodaďż˝: Epiotrek