Hat-trick Śliwińskiego. Sokół rozgromiony
autor: W. PieczyńskiW siódmym meczu kontrolnym, goleniowska Ina rozgromiła występujący w wojewódzkiej lidze okręgowej Sokół Pyrzyce 6:0. Po ostatniej lekcji od rezerw szczecińskiej Pogoni, tym razem podopieczni Tomasza Gołaszewskiego zagrali lepiej i skuteczniej, dzięki czemu nie dali szans niżej notowanemu rywalowi. W sobotnim spotkaniu trener biało-zielonych mógł skorzystać z zawodników, którzy w ostatnim meczu, z różnych powodów nie wystąpili. Po tygodniowej przerwie wystąpili Łukasiak, Jarząbek i Winogrodzki, a ponadto do treningów powrócił lewy obrońca Kosior. Festiwal strzelecki rozpoczął właśnie Piotr Winogrodzki, który pięknym uderzeniem wykończył dogranie od S. Paszkowskiego. Choć goleniowianie mieli jeszcze kilka groźnych sytuacji, to do końca pierwszej połowy wynik się nie zmienił.
Po przerwie gospodarze, głównie za sprawą Roberta Śliwińskiego, rozgromili gości z Pyrzyc. Prowadzenie, już po dwóch minutach gry, podwyższył Michał Jarząbek, który po długim dograniu ze środka pola, strzałem z pierwszej piłki zaskoczył interweniującego bramkarza gości.

Kolejne trzy bramki zdobył bohater spotkania Robert Śliwiński. Swoje strzelanie rozpoczął w 61 minucie, świetnie uderzając z rzutu wolnego. Trzy minuty później, ten sam zawodnik po zamieszaniu w polu karnym, wepchnął piłkę do bramki rywali. Klasycznego hat-tricka Śliwiński skompletował dziesięć minut przed końcem, gdy będąc oko w oko z bramkarzem, uderzył nie do obrony. W ostatnich minutach pyrzyczan dobił Michał Łukasiak, wykorzystując świetne dogranie Winogrodzkiego.