Awans wywalczony
Na dwie kolejki przed końcem sezonu drużyna z Przewłok zapewniła sobie awans do klasy okręgowej. Zwycięstwo 4:1 nad Pęzinem przypieczętowało udany sezon. Mecz jednak nie zaczął się po myśli gospodarzy gdyż to goście objęli prowadzenie. Po wrzutce w pole karne najwyżej do piłki wyskoczył Filocha i w około 25 min Orzeł objął prowadzenie. Ten gol jednak nie załamał Przewłok, którzy ruszyli do ataków na bramkę gości. Efektem tego był gol strzelony przez Adama Wirskiego, który przytomnie zamknął podanie z boku i w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie dał mu najmniejszych szans.

W pierwszej połowie mogło być już 2:1 dla Przewłok, ale piłka po strzale Przemysława Pedyńskiego trafiła w słupek. Dogodne sytuacji nie wykorzystali także goście gdyż na przeszkodzie stanął bramkarz Kamil Sidorowicz, który obronił dwa bardzo groźne strzały. Druga połowa to dalsze ataki Jedności. Po jednej z wrzutek Wojciecha Mikuły, wynik podwyższa znowu Adam Żwirski, który tego dnia był w znakomitej formie. Udokumentował to swoją 3 bramką i sprawa awansu była zapewniona. W końcówce wynik ustalił Serafin Nikodem, który wykorzystał świetne podanie ze środka pola i w sytuacji sam na sam zrobił to co miał zrobić, czyli zdobył gola. W końcówce meczu wynik mógł podwyższyć jeszcze Taczała Łukasz lecz jego strzał trafił w słupek. Goście tego dnia walczyli bardzo dzielnie lecz na przeszkodzie stał bramkarz gospodarzy, który kilkoma świetnymi interwencjami popisał się w tym meczu. Gratulacje za 3 punkty i gramy dalej. Pozdro :))

relacjďż˝ dodaďż˝: wampiro85