Ładny mecz w Przybiernowie
O godzinie 15:00 na stadionie w Przybiernowie został rozegrany mecz między Pomorzaninem Przybiernów, a Iskrą Golczewo. Przed spotkaniem piłkarze obu drużyn dużo mówili, ale nie wszystko okazało się prawdą. Rację mieli ci, którzy twierdzili, że mecz będzie ciekawy. Mimo strasznego upału na boisku piłkarze się nie oszczędzali. Było dużo walki w powietrzu.

Pierwsza połowa to dużo niewykorzystanych sytuacji przez obie drużyny. Świetnie spisywał się bramkarz Iskry, który dwa razy uratował swój zespół przed stratą bramki. Nie zapominajmy jednak, że oprócz dobrej postawy bramkarza, piłkarze gospodarzy nie potrafili dwa razy strzelić do pustej bramki rywala. Lecz co się odwlecze to.... I właśnie chwila nieuwagi obrońców Iskry i rywale zdołali strzelić po stałym fragmencie gry "bramkę do szatni"... W tej sytuacji można mieć pretensje do Michała Adamowicza, który źle wybił piłkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Piłkarze Pomorzanina wykorzystali to i nie pilnowany zawodnik tego klubu uradował kibiców Przybiernowa.

Druga połowa to już dominacja podopiecznych Stanisława Kowalskiego. Piłkarze zdeterminowani wyszli na drugą połowę i od początku nie pozwolili pograć gospodarzom. Remis padł po pięknej indywidualnej akcji Wojciecha Trepkowskiego, który wyłożył piłkę Sewerynowi Wodce, a ten kopnął ją do pustej bramki. Nie minęło 10 minut, a po faulu bramkarza z Przybiernowa na Pawłowskim Wodka strzelił z 17metrów drugą bramkę, tym razem z rzutu wolnego. Po tym faulu czerwona kartka dla goalkipera i Pomorzanin grał w dziesiątkę. Od tego momentu gospodarze już nie istnieli. Po ładnych zespołowych akcjach Trepkowski strzelił dwie bramki i było już po meczu. Iskra dominowała i stwarzała kolejne sytuacje. Łuczka nie wykorzystał dwóch sytuacji 100 procentowych. Nawet Trepkowski w sytuacji sam na sam strzelił wysoko ponad bramką i nie podwyższył swojego dorobku bramkowego. Obecnie zdobył 12 bramek. Ostatnie pięć minut to wyczekiwanie na gwizdek sędziego. Mecz zakończył się wynikiem 1:4 dla Golczewian, a mogło być więcej. Dziękujemy kibicom z Golczewa za doping. Zapraszamy za tydzień na stadion w Golczewie...

relacjďż˝ dodaďż˝: halinachelsea