Podwójna wygrana juniorów Chemika
autor: C80W niedzielnych spotkaniach Ligi Wojewódzkiej Juniorów juniorzy młodsi Chemika Police rozgromili 7:0 (2:0) rówieśników występujących w Błękitnych Stargard. Hattrickiem popisał się Bartosz Gołębiowski, zaś pozostałe bramki zdobywali Sylwester Trepkowski, Emil Kupiński, Rafał Jaskólski oraz Marek Olszewski.

Juniorzy starsi Chemika z kolei spotkanie z Błękitnymi wygrali 2:1 (1:0). Bramki zdobywali Dominik Skowron i Janusz Szychowski dla Chemika oraz Bartosz Matuszak dla Błękitnych.
JM KP Chemik Police - Błękitni Stargard 7:0 (2:0)

JM Chemik: Owczarzak - Ociepa, Stańczyk (62’ Chmielewski), Szyszko, Karabin, Jaskólski (54’ Klimkowicz), Kowalczyk (64’ Blasius), Wiejkuć (41’ Kałużny), Kupiński (65’ Olszewski), Gołębiowski, Trepkowski (59’ Szychowski)

JM Błękitni: Wasikowski - Nowicki, Horla, Szyszkowski, Szosta (54’ Makijewski), Lewandowski, Madej (78’ Kostyra), Ziętkowski, Banach (59’ Babirecki), Wiśniewski (41’ Augustynik), Kmiecik

1:0 - 21 minuta - Bartosz Gołębiowski
2:0 - 33 minuta - Sylwester Trepkowski
3:0 - 46 minuta - Emil Kupiński
4:0 - 48 minuta - Rafał Jaskólski (karny)
5:0 - 50 minuta - Bartosz Gołębiowski
6:0 - 72 minuta - Bartosz Gołębiowski
7:0 - 74 minuta - Marek Olszewski

Choć Chemik od pierwszego gwizdka przejął inicjatywę i co chwilę groźnie atakował pierwsza bramka spotkania padła dopiero w 21 minucie. Lewą stroną pola karnego pociągnął Emil Kupiński, blisko linii końcowej podaniem obok bramkarza wyłożył piłkę Bartoszowi Gołębiowskiemu, a ten umieścił ją w pustej bramce. Nieco ponad 10 minut później Chemik podwyższył na 2:0. Lewą stroną popędził Emil Kupiński, podał na 8 metr do Sylwestra Trepkowskiego. Co prawda pierwszy strzał został zablokowany, jednak dobitka wylądowała już między słupkami.

Sześć minut po zmianie stron zawodnicy Chemika asystent przy golach z pierwszej połowy, Emil Kupiński wykorzystał akcję sam na sam z bramkarzem. Kilka chwil później rozbici Błękitni stracili kolejne dwa gole. Najpierw bramkarz Błękitnych przy próbie interwencji sfaulował Rafała Jaskólskiego i po rzucie karnym wykonanym przez samego poszkodowanego Chemik prowadził 4:0. Zaś po 120 sekundach fantastycznym strzałem w samo okienko z kilkunastu metrów popisał się Gołębiowski. W końcówce spotkania padły kolejne dwa gole. Najpierw po podaniu na środek pola Gołębiowski urwał się obrońcy i strzałem przy słupku pokonał bramkarza, a po chwili po podaniu spot końcowej linii z 14 metrów wynik spotkania ustalił Marek Olszewski.

JS KP Chemik Police - Błękitni Stargard 2:1 (1:0)

JS Chemik: Strzelec - Szczupaczyński, Domin (53’ Piotrowski), Mruk, Kropidłowski (47’ Karpiński), Andrzejewski, Świderski (46’ Czapiewski), Sasin, D. Skowron (64’ Szychowski), P. Skowron (73’ Jóźwiak), Filipowicz

JS Błękitni: Andrałojć - Paluszkiewicz, Sawicki, Zagrobelski, Gawłowski (71’ Bartoszyński), Loduchowski, Kostyk, Rokoszewski, Labuda, Matuszak, Dura

1:0 - 37 minuta - Dominik Skowron
2:0 - 71 minuta - Janusz Szychowski
2:1 - 76 minuta - Bartosz Matuszak

Pierwsza bramka spotkania była autorstwa braci Skowronów. Lewą stroną pola karnego popędził Patryk i po zagraniu na środek pola strzałem z pierwszej piłki bramkarza pokonał Dominik.

Na drugą bramkę musieliśmy czekać do 71 minuty. W pole karne z rzutu rożnego dośrodkował Patryk Skowron, w porę na środku pola nogę dołożył wprowadzony minutę wcześniej Janusz Szychowski i piłka tuż przy słupku wylądowała w bramce. Pięć minut później Błękitni po akcji sam na sam Bartosza Matuszaka zdobyli kontaktową bramkę, jednak w kolejnych minutach mimo kilku prób nie zdołali doprowadzić już do wyrównania.