Udany sparing Jastrząbia Łosośnica
autor: adaskoDnia 17 sierpnia na boisku w Łosośnicy został rozegrany sparing pomiędzy drużynami LKS-u Jastrząb i Zrywu Kretlewo na co dzień występującymi w 1. grupie szczecińskiej klasy B. Gospodarze w ładnym stylu pokonali gości 7-1.

Piłkarze na murawę wbiegli chwilę po godzinie 18. Pierwsze minuty spotkania przyniosły sytuacje podbramkowe. Dobrą okazję na otworzenie wyniku miał B. Jurzysta. Jednak jego strzał pozostawił wiele do życzenia. Kilka minut później po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę zdobywa Przemek Baran . Swoich okazji nie zmarnował D. Szkołuda trafiając dwu krotnie do bramki gości. Był bliski zdobycia hat tricka, jednak przy trzecim trafieniu pomógł sobie ręką. Pierwsza odsłona meczu zakończyła się czterobramkową przewagą gospodarzy.
W drugiej połowie Jastrzębie nie odpuszczali raz po raz zagrażając bramce przyjezdnych. Goście próbowali kontrować grę, co opłaciło im się przynosząc bramkę po koronkowej akcji. Piłkarze zrehabilitowali się trafiając jeszcze trzy krotnie do bramki przeciwnika. Bramki zdobywali kolejno J. Konczewski, Skrzecz, oraz Rafał Baran. Doskonałą okazję miał także kapitan Jastrzębi Ł. Osiecki. Jednak po wykonaniu rzutu karnego piłka trafiła w słupek. Cieszy dobra postawa zmienników LKS-u. Dziękujemy kolegom z Kretlewa za czysty, spokojny mecz i do zobaczenia w lidze.

KS: Leszczyński - Osiecki, Mielczarek, Nowacki, Marciniak - Wierzbicki, P. Baran, Skrzypa, Michał Darul - Jurzysta, Lalik.

Zmiany: Maciej Darul, Rafał Baran, Szkołuda, Konczewski, Skrzecz, Wasiak, Seńko. Piecuch, Kulczewski

relacjďż˝ dodaďż˝: bartek19176