Zabójcza końcówka
autor: jurgolW rozegranym wczoraj meczu V kolejki Ligi Okręgowej Szczecińskiej , Unia Dolice pokonała Światowid Łobez 3:0. W 15 minucie wynik meczu otworzył Adam Milkowski , a w 88 i 89 minucie do siatki trafił Bartosz Danicki.

Od początku do ataków rzucili się piłkarze z Dolic , ale w bramce Światowida stał Michał Tchurz, który nie raz ratował swój zespół od utraty gola. W 15 minucie było 1:0. Strzał Marka Andrysiewicza Tchurz zdołał jeszcze odbić , ale wobec dobitki Adama Milkowskiego był bezradny. 3 minuty po pierwszej bramce sędzia Michał Woś wyrzucił za ławkę rezerwowych 'zbyt żywiołowo' reagującego trenera gości. W pierwszej połowie oba zespoły groźnie kontrowały , ale Robert Klimaszewski i Michał Tchurz nie dali sobie strzelić bramki.

W 48 minucie strzał z 5 metrów Mateusza Koryckiego trafił w wewnętrzną część słupka. 2 minuty później Światowid odpowiedział , ale Klimaszewski na posterunku. Nie minęły kolejne 2 minuty , a goście powinni cieszyć się z wyrównania. Strzał z 25 metrów zawodnika Światowida trafił w słupek bramki strzeżonej przez Klimaszewskiego. W 61 minucie prostopadłe zagranie z środka boiska Andrysiewicza do Koryckiego , ale ten przegrywa pojedynek z świetnie broniącym w tym dniu Michałem Tchurzem. W 64 minucie powinien być remis , ale Klimaszewski po raz kolejny pokazał , że ma nieprzeciętne umiejętności wybraniając piłkę zmierzającą pod poprzeczkę jego bramki.

W 88 minucie nokautujący cios. Adam Milkowski zagrał do Bartosza Danickiego, a ten zdecydował się na strzał z 25 metrów i umieścił piłkę pod poprzeczką bramki Tchurza. Po tym golu zapanowała euforia w piłkarzach i kibicach dolickiej drużyny. Minutę później ten sam duet zawodników dał kolejną bramkę. Milkowski dośrodkował z lewej strony , a Danicki głową wpakował ją do siatki. Chwilę po tym golu Danicki żegnany gromkimi oklaskami około 300 dolickich kibiców opuścił plac gry , a w jego miejsce wszedł Hubert Rosiński.

Po spotkaniu nasi zawodnicy cieszyli się niesamowicie ze zwycięstwa nad wyżej notowanym w tabeli rywalem , tańcząc i śpiewając w szatni i na boisku.

Unia Dolice - Światowid Łobez 3:0 (1:0)

Sędzia : Michał Woś (główny , Szczecin)

Widzów : 300

Bramki : 15' Adam Milkowski , 88' Bartosz Danicki , 89' Bartosz Danicki

Unia Dolice : Robert Klimaszewski - Mariusz Madejski , Piotr Wojtasiak , Marcin Polnar - Michał Niemyski (67' Paweł Graban) , Bartosz Danicki (88' Hubert Rosiński) , Bartłomiej Szudzichowski (60' Mateusz Skierkowski) , Kamil Kapczyński (93' Dawid Bąk) , Marek Andrysiewicz - Adam Milkowski , Mateusz Korycki.

Światowid Łobez : ?

żółte kartki : Madejski (Unia) , ? (Światowid)

relacjďż˝ dodaďż˝: ahmed997

Liga Okręgowa Szczecińska (2011/2012)
Unia Dolice Światowid Łobez
3 0
03-09-2011 16:00
widzów: 300
bramki: 15' Adam Milkowski , 88' Bartosz Danicki , 89' Bartosz Danicki (Unia) dodaj video
żółte kartki: Madejski (Unia) sędzia: Woś M Beczko M Jusza

Dane pomogli uzupełnić: ahmed997, thegunners - dziękujemy