Oldboje Tychowo - Oldboje Słupsk 4:3
autor: adaskoDo drugiego meczu rewanżowej rundy wiosennej z Oldbojami Słupsk tychowianie podchodzili z umiarkowanym optymizmem po ostatnim remisie z liderem, ale i pewną obawą po wyniku 0:7 w meczu rozegranym jesienią. Mecz rozpoczął się od odważnych i zdecydowanych ataków gospodarzy. Dzięki temu już po 10 minutach Tychowo objęło prowadzenie po bramce Arka Jabłońskiego. Niestety pomimo niezłej gry gospodarzy kolejne dwie brami zdobyli goście i wyniku 1:0 'zrobiło się' 1:2. Po przerwie znowu do inicjatywy doszli Oldboje z Tychowa. Najpierw do wyrównania doprowadził Arek Jabłoński, a następnie na prowadzenie drużynę wyprowadził Michał Walkusz.
Gdy Arek Jabłoński skompletował hat-tricka, a wynik brzmiał 4:2 dla Tychowa wydawało się, że gospodarze spokojnie odniosą pierwsze wiosenne zwycięstwo. Końcówka meczu okazała się jednak bardzo emocjonująca, gdyż ambitni zawodnicy Oldojów Słupsk ruszyli do ataku i zdołali zdobyć trzecią bramkę. Końcówka meczu była bardzo nerwowa, ale Oldboje Tychowo nie pozwolili wydrzeć sobie zasłużonego zwycięztwa. Tym samym 3 punkty pozostały w Tychowie. Znakomity mecz rozegrał Arkadiusz Jabłoński, zdobywca 3 bramek! Wyróżnić należy Roberta Kononowicza pewnie kierującego linią obrony. Dobrze zagrał cały zespół co było kluczem do zwycięstwa. Zapraszamy na kolejny mecz.

Końcówka meczu okazała się jednak bardzo emocjonująca, gdyż ambitni zawodnicy Oldojów Słupsk ruszyli do ataku i zdołali zdobyć trzecią bramkę. Końcówka meczu była bardzo nerwowa, ale Oldboje Tychowo nie pozwolili wydrzeć sobie zasłużonego zwycięstwa. Tym samym 3 punkty pozostały w Tychowie. Znakomity mecz rozegrał Arkadiusz Jabłoński, zdobywca 3 bramek! Wyróżnić należy Roberta Kononowicza pewnie kierującego linią obrony. Dobrze zagrał cały zespół co było kluczem do zwycięstwa. Zapraszamy na kolejny mecz.