Unia w dobrej formie
autor: PszczółekUnia Swochowo ograła w meczu kontrolnym 4:1 Błękit Pniewo, który bez porażki w swojej grupie B - klasy pewnie zmierza po awans. Mecz odbył się w systemie 3x30. Piłkarze ze Swochowa ostrożnie rozpoczęli ten mecz, dając rywalowi pograć, aby zapoznać się z ich taktyką. Z minuty na minutę żółto-zieloni coraz bardziej kontrolowali grę stwarzając w ten sposób okazje do zdobycia bramki i bardzo szybko objęła prowadzenie po bramce Błażejczaka. Dużo okazji miała również drużyna z Pniewa, wyrównując stan meczu po pięknym i jedynym golu z rzutu wolnego.
Pod koniec pierwszej połowy podopieczni Pawła Wójcika zdołałali jeszcze wyjść na prowadzenia po ładnej akcji czwórki graczy, a skutecznym strzałem popisał się Adam Faliszek. Druga połowa przebiegała już pod dyktando swochowskiej drużyny, choć nie padła żadna bramka. Za to trzecia połowa bardzo szybko przyniosła kolejne bramki, których autorem był Piguła, a asystę przy bramce na 3:1 miał prezes Unii. Błękit Pniewo co prawda mógł strzelić swoją drugą bramkę, ale szczęście im w tym meczu nie dopisywało. Ogólnie mecz mógł się podobać pod względem walki i gry zespołowej, której nie brakowało.

relacjďż˝ dodaďż˝: FIGHTER13