Pogoda deklasuje rywala
autor: adaskoNa własnym stadionie piłkarze Pogody Nasutowo pokonali Błękitnych Trzygłów 4:0. Do przerwy żaden zespół nie skierował piłki do siatki, ale po przerwie się to zmieniło. Już kilka minut po rozpoczęciu dalszej części gry gospodarze zaczęli systematycznie atakować przeciwników i w 47 min Lange Karol otworzył wynik 1:0. Walka toczyła się częściej na stronie przyjezdnych i kolejną sytuacje wykorzystał bramkarz w 57 minucie z karnego podwyższył rezultat na 2:0.

Kolejna bramka wpadła w 74 minucie po błędzie bramkarza gości, wtedy to Grudowski Adrian popisał się świetnym strzałem. Ataki Pogody coraz bardziej był groźniejsze, a bramkarz Błękitnych coraz częściej popełniał błędy i już w 83 minucie Lange Karol strzelił swojego kolejnego gola na 4:0 i tak zakończył się pojedynek. Goście nie potrafili wykorzystać kilku swoich dogodnych sytuacji dzięki golkiperowi Pogody.

relacjďż˝ dodaďż˝: pogodanasutowo