Pojedynek niekończących się emocji!
Mecz sąsiadów z tabeli. Obydwa zespoły przed meczem miały równą ilość punktów i taką samą różnicę w bramkach. Zapowiadał się więc zacięty pojedynek.

Wynik w piątej minucie spotkania dla Eko Serwisu otworzył Gołębiecki, a na dwa zero podwyższył Popielarz. Dla UniCreditu pierwszą doskonałą okazję do zdobycia bramki zmarnował Tomczak. Wykorzystał to Eko Serwis, ładną trójkową akcję wykończył Popielarz i było już 0:3. W kolejnych minutach zarówno Eko Serwis jak i UniCredit zmarnował doskonałe okazje na zdobycie bramki. Pięć minut przed przerwą mecz trwał już w pełni kiedy to Litke trafił w słupek, UniCredit przeprowadził błyskawiczną kontrę... również zakończoną strzałem w słupek! Trzy minuty przed przerwą w bramce Eko Serwisu fantastycznie spisujący się tego dnia Kupiec dwukrotnie uratował swój zespół przed utratą bramki.
Chwilę później Podgórski wyprowadził wspaniałą akcję zakończoną bramką. Eko Serwis prowadził 4:0, wydawało się, że taki wynik utrzyma się do przerwy jednak wtedy UniCredit zdobył swoją pierwszą bramkę, a autorem trafienia był Nawrocki. Jeszcze w tej samej minucie pięknym strzałem w długi róg bramkarza pokonał Młynarczyk, a równo z syreną kończącą pierwszą połowę kontaktowego gola zdobył Teresiak.

Druga część spotkania rozpoczęła się od wspaniałej interwencji Kupca, który swoją obroną otworzył akcję dla Eko Serwisu, a wykończył ją celnym trafieniem Podgórski. W 35 minucie na tablicy widniał już wynik 5:5, a do bramki rywala dwukrotnie trafiał Teresiak. Od tego momentu spotkanie naprawdę stało na najwyższym poziomie, dostarczając kibicom wiele emocji. Najpierw na prowadzenie wyszedł Eko Serwis po bramce Grzegorzaka, a dwie minuty później UniCredit ponownie wyrównał przeprowadzając ładną akcję, którą skutecznie wykończył Stępień. W ostatnich minutach spotkania na parkiecie wprost wrzało. Andrzej Dorau za faul poza polem karnym otrzymał czerwoną kartkę i UniCredit do końca spotkania grał z rezerwowym bramkarzem. Wykorzystał to ponownie Michał Grzegorzak, który jako pierwszy pokonał zmiennika Doraua. Chwilę później znów mógł być remis, lecz Marek Teresiak trafił tylko w słupek. Pięć minut przed końcem UniCredit stracił kolejnego zawodnika, Nawrocki musiał opuścić boisko po drugiej żółtej kartce. Mimo to UniCredit wyrównał stan rywalizacji, a bramkę zdobył Arkadiusz Stępień. Trzy minuty przed końcem po raz kolejny trafił Podgórski a minutę później ponownie Stępień. W ostatniej minucie zarówno Eko Serwis jak i UniCredit nie wykorzystał dogodnych sytuacji na zdobycie bramki, a mecz zakończył się nie zliczonym już trafieniem w słupek gospodarzy. Zawodników obydwu drużyn po meczu pożegnały gromkie brawa za wspaniałe widowisko!

UniCredit Business Partner - Eko Serwis 8:8 (3:4)

UniCredit: Arkadiusz Stępień 3, Marek Teresiak 3, Paweł Nawrocki, Marcin Młynarczyk.
Eko Serwis: Michał Grzegorzak 3, Marcin Podgórski 3, Michał Gołębiecki, Łukasz Popielarz.
żółte kartki: Paweł Nawrocki x2, Marek Teresiak (UniCredit)
czerwona kartka: Andrzej Dorau (UniCredit)

relacjďż˝ dodaďż˝: SLPNkrzysiek