Dąb wyrwał punkt
autor: C80Szczęśliwym podziałem punktów zakończyło się spotkanie dla piłkarzy Dębu Dębno, który w 24.kolejce III Ligi Bałtyckiej na wyjeździe zremisowali 1:1(1:0) z Pogonią Barlinek. Bramkę dla Pogoni w 10 minucie zdobył Tomasz Bejuk, a wyrównał w 92 minucie Roman Majchrzak(Dąb).

Od początku spotkania lepiej prezentowali się piłkarze Pogoni. Przez pierwsze minuty spotkania podopieczni Jacka Świercza próbowali raz za razem z prawej i z lewej strony boiska rozmontować obronę Dębu. I to się w końcu udało. W 10 minucie po dośrodkowaniu piłkę w polu karnym przejął Tomasz Bejuk, który z około ośmiu metrów pokonał bramkarza Dębu. Chwilę po tym mogło być już dwa zero, ale tym razem pojedynek sam na sam napastnika barlinieckiego należał do Sebastiana Fabiańskiego. Kolejne minuty to okres bezsprzecznej przewagi piłkarzy Pogoni. Obrona gości miała wiele pracy, gdyż raz po raz gospodarze ruszali z atakami w pole karne dobrze interweniującego w tym spotkaniu Sebastiana Fabiańskiego.
W ostatnim kwadransie pierwszej połowy dębnianie kilka razy dążyli do zdobycia wyrównującego gola, a strzał w 42 minucie oddany przez Roberta Dudka tym razem minął bramkę rywali. Druga połowa już nie była pod dyktando drużyny z Barlinka. Gra się wyrównała i oglądaliśmy walkę dwóch równych drużyn o punkty. A nawet momentami większe zaangażowanie prezentowała drużyna Marcina Domagały, która jak by chciała nadać temu spotkaniu swój rytm gry. Kiedy wydawało się, że spotkanie zakończy się na korzyść drużyny z Barlinka to w doliczonym czasie w zamieszaniu w polu karnym dobrze zachował się Roman Majchrzak, który uratował jeden punkt ustalając wyniki meczu 1:1.

relacjďż˝ dodaďż˝: BABol