Chrobry zmiażdżył Pomorzanina
W niedzielę piłkarze Chrobrego Boleszkowice na własnym stadionie rozegrali kontrolne spotkanie z Pomorzaninem Cychry. Sparing zakończył się wysokim zwycięstwem 7:0 zespołu, który występuje w lidze okręgowej. Bramki dla boleszkowickiej drużyny strzelali Maciej Sadłowski x3, Przemysław Świderski x2, Kamil Chojnacki i Damian Makrzanowski.

Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla gospodarzy. Już kilka minut po rozpoczęciu spotkania Maciej Sadłowski minął dwóch rywali i strzelił pierwszego gola. Chwilę później podopieczni Mariusza Szwedy przeprowadzili koronkową akcję po której Kamil Chojnacki strzałem głową wpakował futbolówkę do bramki. Trzecią bramkę dla Chrobrego strzelił natomiast Damian Makrzanowski, który pomimo asysty dwóch rywali zdołał obrócić się z piłką i pokonać bramkarza Pomorzanina.
Tuż przed przerwą rezultat spotkania podwyższył Przemysław Świderski, który trafił z ostrego kąta. Obraz gry w drugiej odsłonie nie uległ zmianie, to drużyna z Boleszkowic była stroną dominującą. Najpierw udokumentował to Świderski, który popisał się świetnym uderzeniem w same okienko. Zespół z Cychr dobił Sadłowski, który najpierw w polu karnym uprzedził golkipera z Cychr. Kilka minut później ten sam zawodnik zdołał wyłuskać futbolówkę spod nóg rywala, minął środkowego obrońcę i strzałem przy słupku strzelił swojego trzeciego gola w pojedynku.

relacjďż˝ dodaďż˝: macieks90

Sparingi (2010/2011)
Chrobry Boleszkowice Pomorzanin Cychry
7 0
06-03-2011 14:00
widzów: 70
Bramki: Maciej Sadłowski x3, Przemysław Świderski x2, Kamil Chojnacki, Damian Makrzanowski (Chrobry) dodaj video
Chrobry Boleszkowice: Robert Czarnak - Przemysław Wróblewski, Damian Makrzanowski, Rafał Kowalewski, Eryk Lewandowski - Marcin Osowiec, zawodnik testowany, Grzegorz Zając, Przemysław Świderski, Maciej Sadłowski - Kamil Chojnacki.

Dane pomógł uzupełnić: macieks90 - dziękujemy

Chrobry zmiażdżył Pomorzanina (macieks90)
Pomorzanin Cychry rozpoczął przygotowania (andrzej195405)