Udany początek
Udana inauguracja rundy rewanżowej WKS Rasela Dygowo. Gospodarze pokonali wyżej notowany do tej pory Wielim Szczecinek 3:2. Dobra gra drużyny zarówno w atakowaniu jak i w obronie pozwoliła im objąć prowadzenie w pierwszej połowie 2:0.

Najpierw w 17 minucie meczu, po dobrym zagraniu ze środka pola Mariusza Skoka do Piotra Suchwałki i po faulu na tym drugim. Pewnie wykorzystał rzut karny Marek Procner. Potem po silnym uderzeniu Roberta Waszczyka z rzutu wolnego piłka po rykoszecie od obrońcy wpada do bramki. Była to 33 minuta.
Na drugą połowę zawodnicy Wielima grając tym razem z wiatrem rzucili się do odrabiania strat. Jednak Rasel nie poprzestawał na obronie i w 63 minucie po indywidualnej akcji bramkę zdobywa Marek Procner pięknym strzałem z lewej nogi. Wielim jednak nie ustępował i po serii błędów obrońców i bramkarza Rasela w 65 minucie na 3:1 uderzeniem z głowy zdobywają gola zawodnicy Wielima. W 84 minucie bramkarz Rasela popełnia kardynalny błąd i Wielim w podobny sposób zdobywa kolejną bramkę. Mecz można określić mianem 'meczu walki'. Sędzia nie szczędził żółtych kartek.
Zwycięstwo to pozwoliło naszej drużynie ulokować się nieco wyżej w tabeli V ligi.
W sobotę o godzinie 16:00 w Sianowie będziemy walczyć o kolejne punkty ligowe.

Skład:

Rezerwowi: Królik, Iwicki, Grochowski, Wojciechowski 46` za Franaszka Kołodziejski 91` za Kanarka

1:0 Marek Procner 17` (k)
2:0 Samobójcza 33`
3:0 Marek Procner 63`
3:1 Wielim 65`
3:2 Wielim 84`
�r�d�o: wksraseldygowo.blogspot.com