Zieloni zachowali cień szansy .
autor: MaggiW upalne popołudnie Pomorzanin Cychry nieznacznie uległ wiceliderowi gr.IV Kl.A Zielonym z Zielina 1:2. Pierwsza połowa nie wskazywała na stratę punktów przez niebiesko-żółtych. Spotkanie rozpoczęło się i przewaga należała do gospodarzy. Z czasem mecz stawał się wyrównany na bramkę Zielonych swe strzały oddawali Kikosicki i M.Cisek, jednak golkiper gości wychodził obronną ręką. Gospodarze mogli prowadzić do przerwy co najmniej kilkoma bramkami, jednak tak się nie stało.Na przerwę obie jedenastki schodziły bez trafień. Po wznowieniu gry nadal nieznacznie przeważali cychrowiacy. Zieloni kontratakowali i z takiej kontry zdobyli bramkę, po kilkunastu minutach gospodarze starali się odrobić straty i padli ofiarą następnej kontry. Goście zdobyli dwu bramkową przewagę. Z czasem brakowało sił obu zespołom. Jedna z akcji cychrowskich zawodników kończy się trafieniem głową M.Ciska i tym samym został ustalony końcowy wynik 1:2. Zdobyte w Cychrach trzy punkty dają Zielonym jeszcze cień szansy na zdobycie mistrzostwa IV grupy.

bramki:A . Stelmach, Piotr Con (Zieloni) M.Cisek(Pomorzanin) dodaj video
Pomorzanin:Kulwicki, Kulok, Jaszczuk, T.Torbiczuk, Samborski, P.Cisek, N.Kikosicki, Rymar, (Mistrzak)M.Torbiczuk, M.Cisek, Szozda, (Łobacz)

sędzia: Posyniak G Cichocki M Najkowski J

Dane pomogli uzupełnić: pada, cr11, ulks2001 - dziękujemy