Cenne trzy punkty Bałtyku
W niedzielne, słoneczne popołudnie w Cerkwicy Bałtyk Międzywodzie rozegrał mecz 12 kolejki z miejscowym Bizonem. Bramki dla gości strzelili - Łukasz Piątek, Dariusz Bąk i Wojciech Kordalski.

w 3 minucie Bałtyk wyszedł na prowadzenie z prawej strony na dośrodkowanie zdecydował się Wojciech Kordalski. Piłka trafiła do Jarosława Poletajew, który klatką piersiową zgrał piłkę do nadbiegającego Łukasza Piątka, a ten strzałem z woleja pokonał bramkarza gospodarzy. Bizon próbował szybko wyrównać, lecz bramkarz Gości Marcin Piorun nie dał się pokonać. W 17 minucie Bałtyk podwyższa wynik na 2-0. Z rzutu rożnego dośrodkowuje Łukasz Piątek piłka trafia na głowę Dariuszowi Bąk i strzałem głową pokonuje bramkarz gospodarzy. W krótkim odstępie czasu sędzia nie dyktuje ewidentnego faulu bramkarza gospodarzy na Dariuszu Bąku. Pierwsza połowa spotkania kończy się prowadzeniem Bałtyku 2-0.
Druga polowa zaczęła się doskonale dla gospodarzy. Z rzutu rożnego dośrodkowuje zawodnik gospodarzy na głowę Żolika i stało się 1-2. Od tego momentu Bizon zaczął dochodzić do głosu. W 65 minucie zrobiło się 2-2. Z prawej strony dośrodkował zawodnik gospodarzy piłkę za krótko wybił Rafał Latawiec, do piłki doszedł Żolik, który strzałem pod porzeczkę nie dał szans Piorunowi. Od tej chwili Biozn zaczął kontrolować sytuacje na boisku, lecz ich ataki rozbiła obrona i bramkarz Bałtyku. W 85 minucie na strzał z narożnika pola karnego zdecydował się Wojciech Kordalski, piłka wpadła za plecy bramkarzowi gospodarzy zrobiło się 2-3. Takim wynikiem zakończył się mecz.

2-3 Wojciech Kordalski
Bałtyk: Marcin Piorun- Damian Anulicz, Wojciech Kordalski ( Bartek Traczyk) , Krzysztof Malinowski , Piotr Siwiec , Rafał Latawiec , Łukasz Piątek , Sebastian Jałoszyński , Adam Drozdowski ( Michał Stelmaszczyk ) , Dariusz Bąk (Krzysztof Prociuf ) , Jarosław Poletajew

Bizon: Ignaszewski, Strojek, Wawiórko, Stawicki, Murawski, Sosnowski (M. Bodnar), Lisowski, Lenkiewicz (Grupa), Bogdański (Tarnawski), Kocieniewski, Żolik,

Żółte kartki: Krzysztof Malinowski, Łukasz Piątek (Bałtyk) sędzia: Ignaszewski W - Nowakowski K, Szymański M

Dane pomogli uzupełnić: Gracek, Portowiec1990, pogonlegia, Pilkarzyk27, kencek - dziękujemy