Pierwszy remis stał się faktem
W meczu osiemnastej kolejki, Remor na własnym terenie zremisował z drużyną Chrobrego Boleszkowice 1:1(0:1). Tym samym jest to pierwszy podział punktów Remorowców w tym sezonie. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył M. Lewandowski. Dla Chrobrego strzelił G. Zając. Remor nie do końca zadowolony jest z takiego wyniku, ale patrząc na skład w jakim zagrał narzekać na ten jeden punkt nie można. W dzisiejszym meczu wystąpiło bowiem pięciu juniorów z tego czterech w pełnym wymiarze czasowym! Wszystko spowodowane jest kontuzjami zawodników pierwszej drużyny .Spotkanie rozpoczęło się z niemal 15 minutowym opóźnieniem i rozpoczęło się bardzo źle dla gospodarzy. Jeszcze przed meczem na rozgrzewce urazu mięśniowego doznał Drobisz i w ostatniej chwili zadecydowano, że Arnold w meczu nie zagra.
W ósmej minucie natomiast rzut wolny z 30 metrów wykonywał Grzegorz Zając. Bramkarz Remora, źle ustawił mur i piłka uderzona dość mocno wpadła do bramki przy samym słupku. Od tej pory inicjatywę przejęli goście. Po kilkunastu minutach jednak, mecz stawał się coraz bardziej wyrównany.
W 26 minucie dobrą okazję do wyrównania miał Mroczek, ale przegrał pojedynek 'oko w oko' z Czarnakiem. Pięć minut później znów znakomitą okazję do strzelenia bramki mieli miejscowi, ale tym razem bramkarz Chrobrego okazał się lepszy od Marcina Miśka. Dobijać próbował jeszcze jego młodszy brat - Mariusz, ale jego uderzenie powędrowało obok słupka. Chrobry w pierwszej połowie miał więcej z gry, ale większą ilość sytuacji stworzył sobie Remor. Brakowało jednak szczęścia albo świetnie spisywał się goalkeeper gości. Do przerwy mieliśmy więc skromne 0:1. Druga połowa była o wiele ciekawsza. W 56 minucie po błędzie defensywy Remora, dobrą okazję mieli przyjezdni. Jednak strzał po ziemi oddany przez napastnika gości pewnie wyłapał Dziubczyński. Remor coraz bardziej się odkrywał, jednocześnie narażając się na kontry. W 64 minucie fatalny błąd przy wyprowadzeniu piłki popełnił młody obrońca Czerechowicz, ale w sytuacji sam na sam świetnie interweniował bramkarz Dziubczyński. W 70 minucie stało się to na co czekało wielu kibiców. Remor doprowadził do wyrównania za sprawą M. Lewandowskiego, który do pustej bramki dobił strzał Urbaniaka. Miejscowi dalej atakowali, a goście przez kilka minut wyglądali na zaskoczonych. Strzał z dystansu Hołubowskiego pewnie obronił Czarnak. W 83 minucie Chrobry mógł przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, ale napastnik po ograniu 3 obrońców Remora uderzył fatalnie i piłka poszybowała daleko od bramki. W 90 minucie natomiast, to Remorowcy mogli zdobyć decydującego gola. Strzał głową z 5 metrów M. Lewandowskiego sparował jednak na rzut rożny bramkarz Chrobrego. Po chwili sędzią zakończył mecz i pierwszy remis Remora w obecnych rozgrywkach stał się faktem.
�r�d�o: mksremor.futbolowo.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: gutoslaw11

Klasa okręgowa Szczecin gr.2 (2010/2011)