Castorama - Serviceit
autor: marekperecMecz dwóch równych zespołów. Pierwsza połowa rozpoczęła się lepiej dla gospodarzy, którzy prowadząc kilkoma bramkami, byli pewni, że nie stanie się im w tym meczu krzywda. Serviceit do przerwy strzelił tylko dwa gole, ale już od początku drugiej odsłony dołożył kolejne trzy bramki i przy tylko jednym trafieniu Castoramy wynik brzmiał 6:5. Dopiero wtedy gospodarze się obudzili i przejęli kontrole nad tym pojedynkiem.
Dla Castoramy bardzo wartościowym graczem okazał sie strzelec pięciu bramek Tomasz Bielecki, który również asystował przy kilku trafieniach. Serviceit istniał praktycznie tylko dzięki doskonałej postawie Pawła Janowicza, niestety jeden wybitny zawodnik nie wystarczał w spotkaniu z tak renomowanym przeciwnikiem jakim jest Castorama.

relacjďż˝ dodaďż˝: zlatinho

Netto SLPN 1 Liga (2010/2011)
Castorama Serviceit.net.pl
11 7
11-12-2010 21:00
widzów: 14
Bramki:Castorama: Tomasz Bielecki 5, Michał Białecki 3, Michał Niedźwiecki 2, Paweł KuśmirekServiceit: Paweł Janowicz 5, Adam Guziewicz 2 dodaj video
Castorama: Ptak Janusz, Kuśmirek Paweł, Petera Łukasz, Niedźwiecki Michał, Białecki Michał, Kutyła Robert, Rutkiewicz Dominik, Bielecki TomaszServiceit: Stefaniak Artur, Soćko Damian, Ziemiański Błażej, Węgrzak Robert, Guziewicz Adam, Janowicz Paweł

żółta kartka: Michał Białecki (Castorama) sędzia: Świetoborzyców