Spadek w dół
autor: robertjanDnia 30 Listopada odbyła się następna kolejka Stargardzkiego Halpu. W której zmierzyły się drużyny Nauki Jazdy Rondo - Extreme Club, oraz DP Kubusia Puchatka - Tawerna Pelikan.
Pierwszy mecz tego dnia odbył się o godzinie 20:40. A grały zespoły NJ RONDO i Extreme. Mecz zapowiadał się bardzo ciekawie z powodu identycznych dorobków punktowych obu ekip. Jedna i druga drużyna przed meczem miały po 9 pkt., ale Extreme było wyżej ponieważ miało lepszy bilans bramkowy od beniaminka Superligi. Drużyna Extreme grała w liczebnym składzie w tym meczu, natomiast ekipa NJ Rondo musiała sobie radzić w 5 osobowym składzie (w bramce powracający po pauzie Aleksander Jarosz, Marcin Celiński, Mateusz Niciński, Łukasz Rdzeń oraz kierownik drużyny Krzysztof Sadowski).
Brak alternatywy na zmianie był w ty meczu bardzo widoczny, drużyna Nauki Jazdy nie mogła nawet na chwile odsapnąć, musiała cały mecz grać tym składem. Zabrakło 3 znaczących zawodników (Bukowski Paweł, Cieplak Krystian, Magnuski Grzegorz). Mecz zaczął się od prowadzenia Extreme 1:0, bardzo szybko Rondo wyrównuje za sprawą Krzysztofa Sadowskiego, parę minut później Rondo wychodzi na prowadzenie 2:1 i od tego czasu napór Extreme na bramkę Ronda był już bardzo częsty i przynosiło to skutki, strzelając następne bramki. Wynik końcowy tego meczu 6:4 dla Extreme. W tym meczu tylko jedna kara minutowa dla Ronda. Bardzo ważnym mecz wygrała drużyna Extreme i odskoczyła od dolnej części tabeli natomiast ekipa NJ Rondo spadła na barażowe miejsce w tabeli Superligi. Mecz mógł się podobać kibicom było dużo bramek i emocji do praktycznie ostatniej minuty, dużo ładnych akcji oraz nie wykorzystanych sytuacji. Zasłużone zwycięstwo drużyny Extremu. Drużyna NJ ma bardzo złą pasę 4 z rzędu przegrane mecze i bilans bramkowy 8-25 teraz 8 grudnia czeka ich mecz z Tawerną oraz 15 Grudnia z drużyną Team. Natomiast drużyna Extreme zagra 8 Grudnia z Kręgielnią oraz 15 Grudnia z BS System.

W drugim meczu tego dnia zmierzył się drugi beniaminek Superligi, który gładko pokonał Tawernę 3:0, mecz wydawał się wyrównany, ale bardziej klarowne sytuacje miała drużyna Kubusia i spokojnie zeszła z boiska zwycięska. Dzięki temu zwycięstwu zrównała się z drugim beniaminkiem punktami, ale bramkowo lepszą sytuacje ma drużyna Kubusia i to ona jest nad strefą barażową. Drużynę Tawerny czeka teraz bardzo istny mecz z drużyną NJ Rondo. Różnica punktowa między tymi drużynami wynosi zaledwie jedno oczko, mecz zapowiada się arcy ciekawie.

�r�d�o: wlasne

relacjďż˝ dodaďż˝: Boruc1

HALP Stargard: Kubuś - Tawerna 3:0
data: 30-11-2010