Mewa Resko pokonana
autor: PszczółekNa inaugurację Pucharu Polski, a zarazem pierwszy poważny mecz drużyny Derby Ulikowo zawodnicy wychodzili z odmiennymi nastrojami.
A-klasowa Mewa na rozpoczęcie sezonu ligowego prezentuję się dosyć dobrze zajmuje 2. miejsce A-klasy gr1. Mecz rozpoczął się od ataków gości, piłka często lądowała w polu karnym gospodarzy. Pierwsza połowa była dosyć chaotyczna w wykonaniu ulikowian. Drużyny miały po jednej dogodnej sytuacji, ale żadna ze stron nie potrafiła tego wykorzystać.

Druga połowa była już bardziej wyrównana, w tej połowie lepsze sytuacje miała drużyna gospodarzy, jedną z nich w ok 70 min wykorzystał A. Pasierbek , strzałem z woleja z okolicy 18 m pokierował futbolówkę w lewy róg bramki, nie pozostawiając żadnych złudzeń. Drużyna gości rzuciła się do rozpaczliwych prób wyrównania, ale bezskutecznie. Mecz zakończył się wynikiem 1:0.

relacjďż˝ dodaďż˝: xXxGwiazdaxXx