Sława sparingowo
W środę (04.08.10r) o godzinie 17:00 podopieczni trenera Grzegorza Lewandowskiego, Sława Sławno na własnym terenie zagrają towarzyski mecz ze Skotavia Debnica Kaszubska, która gra w słupskiej klasie okręgowej. Sława zagrała już dwa sparingi, które zakończyły sie przegraną. Sławianie pierwszy sparing niespodziewanie przegrali z zespołem IV-ligowym, czyli Jantarem Ustka aż 3:6. Następny sparing, który Sława zagrała też był przegrany 1:2, a przeciwnikiem był Karol Pęplino.
Dziś V-ligowa Sława zagra z przeciwnikiem łatwiejszym do pokonania, ale to co pokazują sławianie przed nowym sezonem to jedynie bardzo słaba gra. Goście z Dębnicy Kaszubskiej na pewno zagrają otwarty mecz i nie będą bać się gospodarzy. Przeciwnikiem w kolejnym meczu Sławy Sławno będzie SwePol Link Bruskowo Wielkie, gdzie mecz odbędzie się także na stadionie na Sławieńskim Ośrodku i Rekreacji.
Pierwszy mecz w V lidze Sławę czeka niedługo u siebie z Darłovią Darłowo.
Jednak, narazie zapraszamy na dzisiejsze spotkanie i zobaczmy jak szykuje się Sława Sławno do rozgrywek V ligi koszalińskiej 2010/2011.
relacjďż˝ dodaďż˝: slawa4
|
|
![](http://ligowiec.net/gfx/dodajsparing0.jpg)
Sparingi (2010/2011) | ![](photonews/1660.67930500.jpg) | Sława Sławno | Prawobrzeże Szczecin | ![](photonews/16190.97432000.jpg) | 5 | 1 | 04-08-2010 17:00 widzów: ok.100 | 1:0 Hały
2:0 Jakubik
3:0 Jakubik
4:0 Komorowski
5:0 Komorowski
5:1 ? | dodaj video | Sława: Sendecki - Kozdra, Podhorodecki, Betkało, Marczyński, Ścisło, Zawada, J. Malinowski, Hały, Zimoch, Dąbrowski. Na zmiany wchodzili: P. Malinowski, Siernicki, Pawełek, Jakubik, Komorowski, Gracz.
żółta: P.Malinowski (Sława) | Dane pomogli uzupełnić: crash, tylkoSlawa - dziękujemy | uzupełnij dane + fotki + video + relacja | |
|
|