Pierwsze trzy punkty Regi
W drugiej kolejce zmagań III ligi Bałtyckiej Rega Trzebiatów pokonała u siebie Orlęta Reda 4:0. Bramki dla trzebiatowian zdobyli: Wawreńczuk x2, Śliwiński i Nagórski. Mecz ogólnie stał pod dyktando gospodarzy. Orlęta stworzyła kilka okazji podbramkowych, ale zostały one zatrzymywane przez obronę Regi.

W 15 minucie trzebiatowianie mieli rzut wolny z okolicy 25 metrów. Piłkę ustawił Śliwiński i mocno uderzył, ale bramkarz z problemami złapał futbolówkę. Chwilę potem Erlich próbował zaskoczyć z tej samej odległości bramkarza, ale piłka po jego strzale poleciała obok bramki. W 39 minucie padł pierwszy gol w tym spotkaniu. Śliwiński mocno uderzył z 20 metrów i piłka wpadła idealnie obok słupka. Bramkarz przyjezdnych bez szans na obronienie tego strzału. Dwie minuty potem znów trzebiatowianie szarżowali na bramkę Orląt. Dobra akcja Kosakiewicza z Falkowskim, gdzie ten drugi dośrodkował w pole karne i uderzył Erlich, ale niecelnie. Jeszcze w końcówce pierwszej części meczu sytuację miał Wawreńczuk, ale jej nie wykorzystał.
Na drugą połowę Rega wyszła bardzo zmotywowana. Już w 51 minucie Śliwiński dośrodkował z rzutu rożnego w pole bramkowe, głową zgrywał Wawreńczuk do Jarmoszewicza i ten ostatni uderzył, ale obrońcy wybili piłkę z linii bramkowej. Kilka minut potem było już 2:0. Dobry rajd Wilejty, który z poświęceniem dośrodkował piłkę na wślizgu do Wawreńczuka, a ten ze spokojem okiwał jednego zawodnika i pokonał bramkarza Orląt. W 59 minucie padł trzeci gol w tym meczu. Znów dobrze rozegrana akcja tym razem Jareckiego, który podał piłkę do Wawreńczuka na 11 metr, a ten mocno uderzył i piłka odbiła się od poprzeczki i wleciała do bramki. W tym spotkaniu arbiter główny pokazał aż 7 żółtych kartek. Ostatni gol w tym meczu padł w 87 minucie. Dobre długie podanie Śliwińskiego do Polaka, który wbiegł w pole karne i dośrodkował, a futbolówkę do bramki skierował Adrian Nagórski. Jest to jego pierwszy gol na III ligowych boiskach. Jeszcze w samej końcówce meczu akcję stworzyli przyjezdni, ale piłka po strzale Sulima poleciała obok bramki.

TKS Rega Trzebiatów - Orlęta Reda 4:0(1:0)

Rega:
Prokosa, Falkowski, Jarmoszewicz, Lewandowski, Wilejto, Kosakiewicz, Więcek(60.Nagórski), Śliwiński, Latuszek(45.Jarecki), Wawreńczuk(73.Szustek), Erlich(60.Polak).

Orlęta:
Elżanowski, Krupa, Trocki(59.Wesołowski), Smulski, Sulima, Dworniak, Stępień, Wasilewski, Szemantowicz(23.Kozubski), Heining, Ziemak(60.Waldowski).

4:0 - 87' - Nagórski Adrian
Rega: Prokosa, Falkowski, Jarmoszewicz, Lewandowski, Wilejto, Kosakiewicz, Więcek (60' Nagórski), Śliwiński, Latuszek (45' Jarecki), Wawreńczuk (73' Szustek), Erlich (60' Polak)

Orlęta: Elżanowski, Krupa, Trocki (59' Wesołowski), Smulski, Sulima, Dworniak, Stępień, Wasilewski, Szemantowicz (23' Kozubski), Heining, Ziemak (60' Waldowski).

Żółte kartki: Rega: Latuszek, Wilejto, Lewandowski (Rega) / Kozubski, Wasilewski, Heining, Waldowski (Orlęta) sędzia: Mikołajczyk Mich Wołejszo

Dane pomogli uzupełnić: 3liga, kokej, Anderson000, KochamDebno, talcia - dziękujemy