Młodzież ZZPN Mistrzem Polski!
Kadra ZZPN (rocznik 1995), prowadzona przez Marcina Łazowskiego i Wiktora Butryma, wygrała turniej Mistrzostw Polski, które rozgrywane były w Policach na obiektach Chemika. W Finale pokonali oni Mazowiecki ZPN po rzutach karnych (w regulaminowym czasie było 1:1).

W fazie grupowej drużyna z Pomorza Zachodniego, m.in. zremisowała 1:1 z Łódzkim ZPN i pokonała 4:1 Lubelski ZPN. Dało jej to pierwsze miejsce w grupie. W Finale zmierzyli się więc z zawodnikami m.in. Legii Warszawa i KS Piaseczno.
Do przerwy było 0:0. Wynik spotkania otworzył zawodnik Pogoni Szczecin Robert Obst, który wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego. Mazowszanie doprowadzili do remisu na 5 min. przed końcem meczu. Dogrywka nic nie przyniosła. O tryumfie decydowały rzuty karne, które lepiej wykonywali zawodnicy ze Szczecina.

PIERWSZA CZWÓRKA TURNIEJU:

1. ZZPN (Zachodniopomorskie)
2. MZPN (Mazowieckie)
3. DZPN (Dolnośląskie)
4. ŁZPN (Łódzkie)

Najlepszym zawodnikiem został wybrany Gracjan Horoszkiewicz (Dolnośląski ZPN), najlepszym bramkarzem okrzyknięto Oskara Pogorzelca (Zachodniopomorski ZPN). Najlepszym strzelcem Turnieju został Patryk Skowron (ZZPN), na co dzień zawodnik Chemika Police.

relacjďż˝ dodaďż˝: baaru

Finały Mistrzostw Polski ZZPN
data: 04-07-2010
miejsce: Police, Ustka, Słupsk

+ fotki + video + relacja

V miejsce w Mistrzostwach Polski o Puchar Wacława Kuchara kadry ZZPN’96. (tasia)
MAMY ZŁOTO w Mistrzostwach Polski w piłce nożnej!!! (tasia)