Skromne sparingowe zwycięstwo Darzboru
Rozegrane w niedzielę(28.02.) mecz sparingowym w Koszalinie 'Darzbór' Szczecinek pokonał lidera V ligi koszalińskiej 'Bałtyk' Koszalin 1:0(0:0). W pierwszej połowie meczu optyczną przewagę posiadał 'Bałtyk'. W grze 'Darzboru' widać było duże zaangażowanie i poświęcenie zawodników. Bardzo dobrze dysponowany był bramkarz Krzysztof Kaszubowski, który w kilku sytuacjach popisywał się pewnymi interwencjami.

Druga połowa to znowu wyrównana gra obu zespołów. W 60 minucie spotkania szybka kontra gości i Mateusz Sobolczyk w sytuacji sam na sam z bramkarzem zdobywa prowadzenie dla 'Darzboru'. Od tego momentu zawodnicy ze Szczecinka coraz śmielej sobie poczynali, czego efektem były następne akcje na bramkę gospodarzy. Niestety ani T.Kubicki ani M.Sobolczyk nie zdołali pokonać bramkarza 'Bałtyku'. Zespół gospodarzy, także miał swoje okazje do zmiany wyniku jednak albo zawodziła skuteczność albo doskonale interweniował.
�r�d�o: darzborszczecinek.com.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: BABol