Porażka w kiepskim stylu
autor: rudy66Jeśliby wrócić do poprzedniego meczu między Wichrem, a Iną - możnaby stwierdzić ze to będzie spacerek. Ina grając w dziesięciu pokonała na wyjeździe Wichra 4:3 po bardzo dobrym meczu. Dziś jednak to goście z Reptowa przyjechali do Ińska z nożem na gardle, gdyż ewentualna porażka przybliżyłaby ich do spadku z ligi.

Przez pierwsze 25 minut gospodarze bardzo mądrze grali piłką, wymieniali dokładne podania i oddawali strzały na bramkę Arkadiusza Zielińskiego...
Już w 9 minucie Piotr Olechowski ładnie minął bramkarza, wyłożył piłkę Michałowi Furmanowi a ten w idealnej pozycji huknął wysoko nad poprzeczką. Kolejne akcje przyniosły już gola. Dobrze między sobą rozegrali piłkę Olechowski i Bartosz Szymański, który wyłożył piłkę do niepilnowanego Jacka Wasielewskiego, który wepchnął piłkę do bramki. Ina czuła się coraz swobodniej na boisku, wydawało się ze kolejne bramki dla gospodarzy to kwestia czasu, zwłaszcza, że goście nie potrafili hamować swoich emocji za to szybko zostali ukarani przez sędziego żółtymi kartkami.

Niestety nic bardziej mylnego. W 22 minucie Marcin Strojny sprawdził czujność Jakuba Furmana, który swoją kapitalną interwencją uchronił Inę od straty bramki. Jednak już w 38 minucie nie był w stanie nic zrobić, kilka podań Wichra zakończonych świetnym lobem bramkarza i zrobiło się 1:1. Taki wynik utrzymał się do przerwy.

Po zmianie stron przewagę utrzymywał Wicher. Było widać, która drużyna chce wygrać, Wichrowi nie brakowało woli walki i ambicji. W 60 minucie zostali wynagrodzeni, po strzale w długi róg Furman po raz drugi skapitulował. Gospodarzom gra wyraźnie nie wychodziła, natomiast Wicher prowadząc koncentrował się na obronie wyniku oraz szybkich kontratakach. Tylko dzięki świetnej postawie Kuby Furmana Ina nie straciła kolejnych bramek.

Wicher wygrał mecz o życie, Ina musi teoretycznie zdobyć jeszcze 3 punkty aby już nie myśleć o spadku. Po raz kolejny najjaśniejszą postacią z Ińska był bramkarz Jakub Furman, reszta zawodników nie wybiła się ponad przeciętność.

Ina Ińsko - Wicher Reptowo 1:2 (1:1)
bramkę zdobył: Jacek Wasielewski

Skład Iny: J. Furman - Babik, W. Klym, Lisiecki (55' P. Żebrowski), Szymański (80' Banasiewicz) - Nadkierniczny, Sochański, Adamek, M. Furman - Olechowski, Wasielewski (65' Huk)

relacjďż˝ dodaďż˝: pyzacz

Klasa okręgowa Szczecin gr.1 (2009/2010)
1:2 - 60' - Maciej Hofman
INA: J. Furman - Babik, W. Klym, Lisiecki (55' P. Żebrowski), Szymański (80' Banasiewicz) - Nadkierniczny, Sochański, Adamek, M. Furman - Olechowski, Wasielewski (65' Huk)
rezerwa: Kowalkowski, Banasiewicz, P. Żebrowski, Huk

WICHER: Zieliński - Jarzyna, Kozak, Skoczylas, Lewandowski, Ceglarz, Stasiek, Strojny (55' Sznycer, 82' Suchta), Chodorowski, Hofman, Smolarek

żółte kartki: Wasielewski, Babik (Ina) - Hofman, Kozak (Wicher) sędzia: Plackowski K. Heleniarz P. Grzelak C.

Dane pomogli uzupełnić: pyzacz, boss, juniore31 - dziękujemy