Wysoka porażka Darzboru
16 kolejka III Ligi Bałtyckiej nie wypadła pomyślnie dla 'Darzboru'. Zespół ze Szczecinka poniósł dotkliwą porażkę w Rumi z tamtejszym 'Orkanem' aż 6:0(3:0).
Blisko 600 kibiców przybyłych na stadion przy ul.Mickiewicza 43 w Rumi obejrzało festiwal bramek w wykonaniu piłkarzy Orkana. Sam początek pojedynku 16. kolejki był jednak nieco bardziej optymistyczny. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego pana Walendziaka, rozpoczynających ligową rywalizację, piłkarze 'Orkana'SSA wręczyli nowiutkie szable kibicom, którzy gościli tego dnia na stadionie MOSiR-u. Pierwszy kwadrans meczu wyraźnie należał do gospodarzy, którzy ewidentnie dominowali w grze. W 18 minucie udowodnili swoją siłę strzelając pierwszą z sześciu bramek- zdobywcą gola był kapitan 'Orkanu' - P.Fera.
W 34 minucie na 2:0 podwyższył Niciński a w 36 minucie z rzutu karnego. Na 3:0 wynik zmienił ponownie P.Fera. Jedenastka została podyktowana za faul w polu karnym na A.Stępniu.

Po zmianie stron na rumskim boisku gospodarze dorzucili jeszcze trzy bramki. W 57 minucie ponownie gola zdobywa nabytek ekstraklasy, czyli Grzegorz Niciński. Po kolejnych 20 minutach na 5:0 zamienia I.Malinowski. Trzeba podkreślić, że Malinowski zdobył bramkę już po pięciu minutach gry na boisku (wszedł za D.Laskowskiego). W ostatniej minucie sobotniego meczu na wynik 6:0 ostatnią bramkę strzelił R.Kazubowski.
ďż˝rďż˝dďż˝o: orkanrumia.net/własne

relacjďż˝ dodaďż˝: BABol