Cenne punkty Stalowców
Po serii niepowodzeń piłkarze 'Stali' Szczecin podejmowali na stadionie przy ul. Bandurskiego w 24 kolejce IV ligi 'Victorię' Przecław. Po 90 minutach podopieczni trenera Jechny pokonali gości 1:0(0:0) a bramkę na wagę trzech punktów w 54 minucie zdobył Mateusz Maćkiewicz.
Pierwsza ciekawa akcja tego spotkania miała miejsce w 9 minucie, po dośrodkowaniu z prawej strony sam na sam z bramkarzem Stali Piotrem Szyłką stanął wychowanek Stali Szczecin Daniel Maćkiewicz jednak jego uderzenie poszybowało wysoko ponad bramką. Dwie minuty później mocna odpowiedź gospodarzy. Rzut wolny z 25 metrów egzekwował Marcin Storek, ale piłka po jego strzale odbiła się tylko od poprzeczki i wyszła poza boisko. W 15 minucie kolejna dobra okazja dla gospodarzy.
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Macieja Czyżewskiego piłkę opanował w polu karnym stoper Stalówki Bogusław Kostrubiec, przegrał on jednak pojedynek sam na sam z Arturem Dąbrowskim. Chwilę później groźna akcja pod bramką Stali, uderzenie napastnika gości wybija jednak z linii bramkowej Łukasz Bobko po czym Stalówka wyprowadza szybką kontrę, którą zakończył niecelnym strzałem Paweł Juszczyk. Tuż przed końcem pierwszej połowy miała miejsce kontrowersyjna sytuacja w polu karnym gospodarzy. Świetne prostopadłe podanie Daniela Maćkiewicza i w sytuacji sam na sam z Szyłką znalazł się Sztadilów, który delikatnie trącił piłkę kopiąc przy okazji naszego bramkarza w polu pięciu metrów,a więc gol samobójczy Łukasza Gałązki, który padł sekundę później nie mógł być uznany.

W przerwie trener Jechna postanowił wzmocnić siłę ofensywną swojej drużyny wprowadzając na boisku Dariusza Cupryna i Piotra Duraja i na efekty nie trzeba było długo czekać. W 54 minucie kapitalną indywidualną akcją na lewym skrzydle popisał się Dariusz Cupryn, który dograł piłkę w pole karne do Piotra Duraja ten nie trafił czysto w piłkę, ale zamykający akcję na długim słupku Mateusz Maćkiewicz był już tam gdzie być powinien i umieścił piłkę w siatce bramkarza Victorii Dąbrowskiego. Minutę później goście grali już w osłabieniu po drugiej żółtej kartce dla Łukasza Jeziorka. W 75 minucie ładna akcja dwójkowa między Maciejem Czyżewskim i Adrianem Kronkowskim zakończyła się strzałem tego drugiego jednak na posterunku był bramkarz Victorii. W końcówce dwukrotnie uderzał jeszcze Duraj, ale bez problemów bronił te strzały Dąbrowski i mecz ostatecznie zakończył się skromnym zwycięstwem gospodarzy.

Stal: Szyłko - Kronkowski, Gronowski, Kostrubiec, Gałązka (Cupryn 46') - Bobko (Chruściński 65'), Storek (Pachulski 78'), M.Maćkiewicz, Parys - Juszczyk (Duraj 46'), Czyżewski

Victoria: Dąbrowski - Żygielewicz, Kozłowski, Wójtowicz, Kryś - Ł.Jeziorek, Ludwiczak(D. Wiśniewski 78'), Markiewicz, D.Maćkiewicz - Husarek( A.Wiśniewski 46'), Sztadilów
ďż˝rďż˝dďż˝o: stalszczecin/własne

relacjďż˝ dodaďż˝: BABol