RSMS Espol Police przegrywa kolejny mecz u siebie
autor: Krzysztof Cichomski - C80Niestety w sobotnie popołudnie zawodniczki Regionalnej Szkoły Mistrzostwa Sportowego Espol Police doznały kolejnej - czwartej porażki z rzędu na własnym parkiecie. Po zeszłotygodniowej wygranej 3:0 z PTPS II Piła, dzisiaj policzanki podejmowały ChTPS Chodzież i poległy 1:3 (25:20, 18:25, 20:25, 17:25).

Pierwszy set to przewaga zawodniczek RSMS, które szybko wyszły na kilku punktowe prowadzenie. W połowie seta przewaga wynosiła pięć, momentami siedem punktów. Przy stanie 24:20 zawodniczka gości - Olimpia Lewandowska po ataku dotknęła siatki i RSMS wygrał 25:20. Druga partia zakończyła się wygraną ChTPS 18:25. W trzeciej policzanki pozwoliły przeciwnikowi dość szybko wyjść na czteropunktowe prowadzenie (5:9), by po chwili serią 6 punktów z rzędu odrobić straty. Niestety i tym razem set padł łupem zawodniczek z Chodzieży (20:25). Finałowa partia to znaczna przewaga przyjezdnych które prowadziły od początku seta by na koniec wygrać 17:25.