Garmin Drink Team Mistrzem Ligi RED BOX!!!
autor: Krzysztof Cichomski - C80Po wczorajszym zwycięstwie z UniCar Hutnik, zespół Garmin Drink Team zapewnił sobie mistrzostwo Ekstraligi w Szczecińskiej Lidze Piłkarskiej Szóstek.
Wszyscy zgromadzeni, wczoraj na stadionie przy ul. Witkiewicza byli świadkami prawdziwego meczu na szczycie. Zwycięzca pojedynku praktycznie zapewniał sobie mistrzostwo. Obydwa zespoły stawiły się na godz. 20.30 w najmocniejszych składach. Już od pierwszego gwizdka sędziego Radosława Zbarackiego, widać było, że mecz toczy się o najwyższe cele. Cios za cios, akcja za akcję i bardzo szybkie tempo zawodów mogło podobać się wszystkim sympatykom SLPS. Na przerwę to Hutnik schodził z jednobramkowym prowadzeniem 4:3. Zdeterminowani zawodnicy Garmin-u na drugą połowę wyszli jakby odmienieni.
Niekorzystny wynik do przerwy wpłynął na nich motywująco i rozpoczął się prawdziwy grad bramek dla Drink Teamu. Bardzo dobrze zaprezentował się Kryś, który wczoraj wieczorem pokonał bramkarza „hutników” czterokrotnie. 3 razy Juszczak, 1 raz Zielonka i zwycięstwo Garmin Drink Team stało się faktem. Po słabszej pierwszej odsłonie, w drugich 25 minutach Drink Team pokazał, że na mistrzostwo zasługuje i jest bardzo silnym, wyrównanym zespołem. UniCar - Hutnik powalczy w środę z FCB Visioncom o wicemistrzostwo. My jako organizatorzy serdecznie gratulujemy zawodnikom Garmin Drink Team i liczymy na podtrzymanie wspaniałej passy w inauguracyjnym sezonie Szczecińskiej Ligi Halowej.

relacjďż˝ dodaďż˝: RedBox