Komplet punktów UniCar-Hutnik
autor: Krzysztof Cichomski - C80Zespół UniCar-Hutnik jak co poniedziałek, rozegrał dwa mecze o mistrzostwo Ekstraligi. W pierwszym pojedynku podejmował FC BROWARY, który zaczął to spotkanie od wyprowadzenia po jednej z akcji UNICARU kontry zakończonej bramką i było 1:0. Niestety dla FC Browary, była to ostatnia zdobyta bramka w tej części spotkania, ponieważ dalej strzelali już tylko hutnicy, którzy zdobyli aż 5 bramek. Po przerwie gra się trochę wyrównała, lecz nie miało to dużego wpływu na ostateczny wynik meczu, który zakończył się zwycięstwem UniCar 11:5

UniCar-Hutnik - FC Browary 11:5 (5:1)

Strzelcy: Gunia-5, Bukowski, Białecki po 2, Żurakowski, Olechowski po 1 - Rypuła-2, Marciniak, Ditmar, Stępiński po 1

W drugim meczu przyszło zmierzyć się z niepokonaną jak do tej pory, drużyną Garmin Drink Team. Do przerwy byliśmy świadkami bardzo ciekawego widowiska z pięknymi bramkami. Najładnieszą strzeloną bramką popisał się czołowy snajper Ekstraligi Grzegorz Gunia, który wykonując rzut wolny z ostrego kąta wpakował piłkę w samo okienko bramki strzeżonej przez Atrura Dąbrowskiego. Remis 2:2, który odnotowaliśmy do przerwy nie wskazywał na to co stanie się po przerwie. Garmin atakował i często zapominał o obronie i było to główną przyczyną takiej porażki, co w wypowiedzi pomeczowej potwierdził również menager zespołu Jerzy Krzywicki. Ostatecznie UniCar-Hutnik pokonał Garmin Drink Team 8:3.
W dwumeczu ponownie błyszczał Grzegorz Gunia, który strzelił razem 10 bramek, a na swoim koncie ma ich już 38.

UniCar-Hutnik - Garmin Drink Team 8:3 (2:2)