Gryf lepszy w meczu rezerw
Dziś piłkarki szczecińskiego Gryfa zagrały w Baczynie z rezerwami Stilonu II Gorzów.Gryf II Szczecin pokonał Stilon 5-0.Bramki dla Gryfa strzeliły: Preś x2, Salwa x2, Żyła

Mecz rozpoczął się z 10 minutowym opóźnieniem ponieważ nie dojechał wcześniej sędziego główny oraz czekano Na oddanie protokołu meczowego przez gospodarzy. Gryf zaczął w ustawieniu 4-4-2 od zdecydowanych ataków na bramkę gospodarzy i już pierwszych minutach mógł prowadzić, lecz zabrakło szczęścia. Ale parę minut później Gryf znów wyprowadza akcję, zamieszanie w polu bramkowym Stilonu wykorzystuje Mariola Żyła i daje prowadzenie swojemu zespołowi.
Do roboty zaczął się zabierać Stilon, dobrze dysponowana po prawej stronie pomocniczka sprawiała kłopoty obronie gości i mogła wyrównać wynik meczu, ale bardzo dobrze spisywała się w bramce przyjezdnych Anita Piotrowska. Parę minut później rzut wolny dla Gości. Strzał broni bez żadnych problemów goolkiper gości. Akcję tworzą przyjezdne, ale wyjaśnia całą sytuację stoperka Stilonu.Gryf tworzy sytuację. Rozegranie od obrony, piłkę przejmuje Piekarz, mija pomocniczkę Stilonu podaję do Drozdowskiej, która ponownie jej odgrywa i Piekarz strzela z 20 m lecz nad poprzeczką bramki gospodarzy. Rajd prawą stroną zawodniczki drużyny gospodarzy, przechodzi obronę Gryfa i znajduję się w sytuacji sam na sam z Piotrowską lecz obronną ręką wychodzi z tej sytuacji Piotrowska i piłkę kieruję na rzut rożny. Rzut rożny wrzuca piłkę na 7metr strzela głową zawodniczka Stilonu lecz nad poprzeczką. Do głosu zaczęły dochodzić Gryfitki Piotrowska.J przejęła piłkę, podaję do Żyły, ta prostopadłą piłkę do Preś, która znajduję się w 100% sytuacji i wykorzystuje to dając prowadzenie Gryfowi 2-0.Parę minut później bramkę kolejną strzela na 3-0 Patrycja Salwa. Do przerwy Gryf prowadził 3-0.

Parę minut po przerwie schodzi Drozdowska w jej miejsce wchodzi młoda Anita Piekarek. Dobrze na lewej stronie rozgrywają sobie Piekarek z Preś lecz brak wykończenia. Ponownie pomocniczka Gorzowa stwarza sobię dobra sytuację i ponownie z Piotrowską.A staję w oko w oko, mija ją, lecz strzela w słupek, Piotrowska.A łapie. - pomocniczka kopię piłkę złapaną przez Piotrowska.A sędzia nie reaguje wypada jej z rąk strzela ale ponownie broni bez problemów już Piotrowska Anita. Zmiana w drużynie Gryfa boisko opuszcza Grynfelder za nią Remiszewska. Bramkarka gości wykopuje daleko piłkę tam walczy o nią Salwa z obrończynią Stilonu i nie ustępliwość Salwy i walka do końca strzela bramkę na 4-0. Walka toczy się w środku pola i swoją walecznością piłkę przejmuję Remiszewska, która świetnie minęła zawodniczkę Gorzowa podaję piłke do Piekarek ale źle przyjmuję piłkę i traci ale wraca i odzyskuję piłkę podaję do Piotrowskiej.J odwraca się i przerzuca piłkę na drugą stronę do wchodzącej Piekarz ,która wrzuca piłkę w pole karne a tam Preś z pierwszej piłki kieruję ją do siatki 5-0.
�r�d�o: tkkf.domenomania.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: paulinus