Kotwica Kołobrzeg gości Turów Zgorzelec
Wyjątkowo we wtorek odbędzie się spotkanie PGE Turowa Zgorzelec z Kotwicą, które w Kołobrzegu rozpocznie się o godz. 19.00.
Do zawodów w tym spotkaniu w roli faworyta przystąpią przyjezdni,którzy w rozegranych dotychczas pięciu spotkaniach zwyciężyli cztery. Tylko raz schodzili z parkietu pokonani. W poprzednim meczu, które rozgrywali na wyjeździe pewnie pokonali Sportino Inowrocław 93:78. Świetnie w tym dniu jak i spotkaniu pokazali się Amerykanie - Michael Wright 19 , Willie Deane 16 (1) i Justin Gray20 (4), którzy zdobyli ogólnie dla swojego zespołu 55 punktów. To na nich gracze Kotwicy będą musieli zwrócić szczególną uwagę. Zgorzelczanie w porównaniu do przegranego meczu z Treflem Sopot wyciągnęli wnioski i grają bardziej zespołowo. Statystycznym dowodem na to może być choćby 16 asyst.

www.mnsport.plPrzypominamy o konkursie MN Sport Typer. Typując spotkania w I lidze możesz wygrać atrakcyjne nagrody o wartości 1000 zł lub sprzęt piłkarski. Typuj i zwyciężaj!
Sponsorem konkursu jest salon piłkarski MN Sport mieszczący się w Szczecinie przy ul. Piłsudskiego 19, w którego ofercie znajduje się szeroka gama sprzętu do piłki nożnej i innych dyscyplin dla dorosłych i dla dzieci.

Polska Liga Koszykówki 2009/2010
Kotwica z kolei w dotychczasowych spotkaniach odniosła zaledwie jedno zwycięstwo ze Sportino Inowrocław 85:76. W ostatniej serii spotkań kołobrzeżanie nie sprostali w wyjazdowym meczu Polpharmie Starogard Gd. W pierwszej połowie goście trzymali się jednak dzielnie, przegrywając tylko trzema punktami 35:38. Losy zawodów rozstrzygnęły się po przerwie, na co początkowo niewiele wskazywało. Polpharma dowodzona przez Patricka Okafora (18 pkt) ostatnie dwie kwarty wygrała jednak 41:23, a cały mecz 79:58.

W tym meczu w zespole Kotwicy wyróżnili się Omni Smith (15 pkt., 5 asyst), Łukasz Wichniarz (13 pkt., 6 zbiórek). 13 punktów zdobył także Bartosz Diduszko, ale zanotował przy tym 4 straty. Tylko 6 pkt. w tym meczu zdobył dotychczasowy lider kołobrzeżan Darrell Harris, ale zanotował przy tym aż 14 zbiórek, w tym 6 pod atakowaną tablicą. To głównie na Amerykaninie powinni skupić się obrońcy zgorzelczan. Dodajmy, że w zespole Kotwicy występuje wychowanek klubu ze Zgorzelca Harris Danesi.

Już dzisiaj zapraszamy wszystkich sympatyków jak i kibiców do Hali Milenium miejmy nadzieje na to ciekawe spotkanie.
�r�d�o: ksturow.pl

relacjďż˝ dodaďż˝: Boskienrike