Po czwartej kolejce w gr.1
autor: adaskoZa nami IV kolejka zmagań o mistrzostwo klasy okręgowej w gr1. Była to zadziwiająca i emocjonująca seria spotkań. Jednym z ciekawszych spotkań, był mecz w Brojcach. Po miedzy Wichrem Brojce a rezerwami Dumą Pomorza czyli szczecińskiej Pogoni. Sporo emocji towarzyszyło spotkaniu, które zakończyło się wygraną gospodarzy 3:2.
Po pierwszej połowie to goście schodzili do szatni prowadząc do przerwy 2:1 po bramkach: Daniela Wólkiewicza i Łukasza Niechwiadowicza dla Wichra: Jacka Siemionowa.

Po przerwie trener gospodarzy Artur Kurkiewicz przeprowadził zmianę na samym początku wprowadzając na boisko w 46' Przemysława Kuśnierewicza i jak się później okazało potrzebował on tylko dziesięciu minut na to by doprowadzić do remisu strzelając bardzo ładną bramkę 56. minucie na 2:2.
Po tej bramce mecz zrobił się jeszcze bardziej ciekawszy jedni i drudzy atakowali, na ławce rezerwowych było nerwowo jak i u gości tak i u gospodarzy. Jeden i drugi zespół koniecznie chciał to spotkanie wygrać. Kiedy mecz zbliżał się ku końcowi, kibice zgromadzeni na stadionie do samego końca wspierali swoją drużynę. Sędzia prowadzący główne zawody Pan Rynkiewicz doliczył do regulaminowego czasu trzy minuty.

W tym czasie gospodarze przeprowadzili szybką akcję, będąc pod bramką gości, w zamieszaniu w polu karnym piłkę dostaje strzelec wyrównującej bramki dla Wichra Przemysław Kuśnierewicz, strzela gola, który powoduje ogromną radość na Brojeckim stadionie, wśród zawodników jak i wszystkich zgromadzonych. Po ciekawym i interesującym spotkaniu gospodarze pojedynek 3:2, zostawiając na boisku dużo zdrowia.

Niespodzianką natomiast można było nazwać spotkanie po między Ehrle Dobra Szczecińska - Masovia Maszewo, które zakończyło się wynikiem 1:1 po bramkach w 15' - Młynarczyk dla Masovi dla gospodarzy 35' - Harbanowicz, więc obie drużyny musiały zadowolić się podziałem punktów. Mecz kolejki - takim mianem określany był pojedynek drugiej i czwartej drużyny poprzedniego sezonu. Masovia Maszewo w zakończonym niedawno sezonie uplasowała się na drugim miejscu dzięki rewelacyjnej grze w rundzie wiosennej - 10 wygranych meczów w serii, ale także doskonałej postawie zarówno u siebie (34pkt) jak i na wyjeździe (28pkt).

Zespół Ehrle natomiast swoje czwarte miejsce zawdzięcza świetnej postawie u siebie gdzie na 15 meczów aż 12 razy schodził z boiska jako zwycięzca, dwa razy remisowo i z tylko jedną przegraną.

relacjďż˝ dodaďż˝: karpikwb

Klasa okręgowa Szczecin gr.1 (2009/2010)
3:2 - 90' +1' - Przemysław Kuśnierewicz
Wicher: Orzechowski - Ragus, Siwiec, Grzegorczyk - Murawski, Pyrek, P. Siemionow, Badaszewski, Więckowicz (46' Kuśnierewicz) - J. Siemionow (85' Bigos), Wiśniewski
Pogoń: Malanowski – Kazadi-Leonowicz, Kołc, Łukasiewicz, Łuszczek, Rydzak, Szczawiński, Mandrysz, Wólkiewicz, Ropiejko, Niechwiadowicz

żółte kartki: Murawski (Wicher) sędzia: Rynkiewicz (główny) Stefański (asystent nr 1) Piłatowska (asystent nr 2)

Dane pomogli uzupełnić: Rogalinho10, delgado10, karpikwb - dziękujemy