KP Chemik Police wygrywa po ciężkiej walce (jun. starszy)
autor: C80Już od pierwszych minut goście z Polic śmiało atakowali bramkę gospodarzy, jednak przy każdej akcji brakowało wykończenia. Piłkarze ze Szczecinka dzielnie bronili swojej bramki oraz coraz śmielej atakowali bramkę gości. Wynik bezbramkowy do przerwy. Po zmianie stron Chemik stworzył sobie dogodną sytuację, na lewej stronie Paweł Krawiec dograł piłkę w pole karne po czym Dawid Pieczonka strzelił bramkę na 0:1. Następne minuty to ataki gospodarzy, co za owocowało bramką na 1:1 po błędzie środkowego pomocnika z Polic.
Po straconym golu Police znów siadły na piłkarzy ze Szczecinka. Ambitnie walczyli o swoje do końca co się opłaciło. W 90 min. piłkę na lewym skrzydle dostaje Łukasz Gryciak (zmiennik Pawła Krawca), wbiega w środek pola i zagrywa piłkę do Majosa, ten z kolei ogrywa przeciwnika i wrzuca w pole karne, Milewski strzela głową lecz piłka ląduje na poprzeczce, lecz jest tam Łukasz Gryciak, który prawą nogą strzela zwycięską bramkę na 1:2. Wielka radość w ekipie Polic, ponieważ dwie minuty później sędzia kończy bardzo szybki, zacięty mecz. Zwycięstwo odnosi ekipa gości. Juniorzy młodsi pokonali Szczecinek 0:7.

relacjďż˝ dodaďż˝: obserwator1970

LWJ starsi (2009/2010)
Darzbór Szczecinek Chemik Police JS
1 2
15-08-2009
bramki: Sternal (Darzbór) / Dawid Pieczonka 48', Łukasz Gryciak 90' (Chemik) dodaj video

Dane pomogli uzupełnić: baranek3366, obserwator1970 - dziękujemy