Remis na koniec
W dniu dzisiejszym Rega Trzebiatów zremisowała na własnym boisku z Dębem Dębno 1:1.
W pierwszej połowie obie drużyny toczyły równą grę. Już w 3 minucie Łukasz Skórski oddał strzał, ale nad bramką. Kilka minut potem dobre dośrodkowanie w pole karne Hernackiego, gdzie głową uderzył Cebulski, piłka odbiła się od obrońcy z Dębna i przewrotką uderzył Łukasz Cebulski, ale obok bramki. W 21 minucie mogło być już 1:0. Dobra akcja Cebulskiego, gdzie zagrywa piłkę w pole karne do Wawreńczuka, ten przyjął i nie trafił w bramkę z 5 metrów. 4 minuty później dobre uderzenie z rzutu wolnego Roberta Śliwińskiego, bramkarz z problemami złapał piłkę. W 27 minucie Łukasz Kosakiewicz mocnym strzałem z 20 metrów próbował zaskoczyć bramkarza przyjezdnych, ale futbolówka poleciała wysoko nad bramką. Kilka minut później dobre dośrodkowanie Łukasza Cebulskiego w pole karne, ale wszyscy zawodnicy Regi minęli się z piłką, a dobitka Więcka została pewnie złapana przez bramkarza gości.
Jeszcze w samej końcówce spotkania dobrą akcje mieli gospodarze. Dobra akcja Więcka z lewej strony boiska, który dośrodkował futbolówkę w pole karne, ale bramkarz dotknął piłkę i zmylił zawodników nabiegających na piłkę.

W drugiej połowie Rega miała dużo okazji aby prowadzić, ale wykorzystała tylko jedną. W 57 minucie meczu dobre podanie Więcka do Śliwińskiego, a ten z 16 metrów posłał piłkę nad bramką Skrzyńskiego. Kilka minut potem dobre podanie Krzykowskiego do Śliwińskiego, ale ten z ostrego kąta trafił tylko w boczną siatkę bramki piłkarzy z Dębna. W 69 minucie dobre zagranie Dłubisa do Kowaleskiego, ale ten uderzył i piłka poleciała daleko od bramki strzeżonej przez Prokosę. Minutę potem Śliwiński uderzył z rzutu wolnego, ale obok bramki. W 71 minucie dobra akcja Leszka Muskały, który uderzył z 10 metrów i bramkarz odbił futbolówkę na rzut rożny. Dobre dośrodkowanie z rzut rożnego Więcka, gdzie w polu karnym głową uderzył Piotr Hernacki, piłka odbiła się od zawodnika z Dębna, dobił Muskała i zdobył pierwszego gola w tym spotkaniu. 4 minuty potem mocnym strzałem z 20 metrów popisał się Kowalski, ale ładnie na rzut rożny sparował Prokosa. W 77 minucie meczu Rega mogła prowadzić już 2:0. Dobre podanie Więcka do Śliwińskiego, który wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale w ostatniej chwili piłkę z pod nóg wybili mu obrońcy. 2 minuty potem padł wyrównujący gol. Majchrzak dośrodkował piłkę w pole karne, piłka została niefortunnie wybita i trafiła do Jacka Jareckiego, a ten z 5 metrów bez problemów spakował piłkę do siatki gospodarzy. W 83 minucie dobre dośrodkowanie Cebulskiego z rzutu rożnego, gdzie nabiegał Wilejto, ale piłka po jego uderzeniu głową trafiła tylko w słupek. Jeszcze w samej końcówce meczu dobrą okazję bramkową mieli gości. Dobre dośrodkowanie Jareckiego w pole karne, gdzie głową uderzył Osowski, ale na posterunku stał 'Bolek'.

Żółte kartki:
Urbański - Rega
Norsesowicz, Dłubis, Jarecki, Kotus - Dąb

1:0 Muskała Leszek 72 minuta
1:1 Jarecki jacek 79 minuta

Rega:
Prokosa, Wilejto, Jarmoszewicz, Hernacki, Kosakiewicz, Cebulski, Muskała, Orłowski(60.Krzykowski), Więcek, Śliwiński, Wawreńczuk(45.Urbański)

Dąb:
Skrzyński, Swedra, Dudek, Norsesowicz, Osowski, Niparko, Skórski, Kowalski(84.Kotus), Jarecki, Majchrzak, Majewski(53.Dłubis).

1:1 - 78' - Jacek Jarecki
Dąb Dębno: Jacek Skrzyński - Radosław Swędra, Jarosław Norsesowicz, Robert Dudek, Paweł Osowski - Jacek Jarecki, Bartosz Niparko, Łukasz Kowalski, Łukasz Skórski - Roman Majchrzak, Paweł Majewski (58' Łukasz Dłubis)
Ławka rezerwowych: Wojciech Zborowski, Mateusz Laska, Hubert Kotus i Łukasz Dłubis

Rega Trzebiatów: Prokosa, Wilejto, Jarmoszewicz, Hernacki, Kosakiewicz, Cebulski, Muskała, Orłowski (60.Krzykowski), Więcek, Śliwiński, Wawreńczuk (45.Urbański)

Norsesowicz, Dłubis, Jarecki, Kotus - Dąb sędzia: Ryszard Walendziak (główny) obs.Matych

Dane pomogli uzupełnić: talcia, BABol, adriano2037, DwieVictorie, HouseMD - dziękujemy