Victoria i Olimpia najlepsze w turniejach Ligi Bałtyckiej w Kretominie
autor: henryk133Dnia 7 października 2024r. w Koszalinie na Osiedlu Kretomino, rozegrane zostały kolejne turnieje w ramach rozgrywek Liga Bałtycka Powiat Koszaliński w kategorii Trampkarz U14 i Młodzik U12.

W zawodach wzięły udział następujące zespoły : kat. Trampkarz : SP Manowo (trener Tomasz Borusiński), KS Victoria Sianów ( trener Łuksz Szmajdziak) , SP Dąbrowa ( trener Łuksz Szmajdziak), AP Bałtyk Koszalin ( trener Jakub Husejko) SP Bonin (trener Mariusz Poślednik, kierownik zespołu Bogusława Markiewicz) ; kat. Młodzik : SP Manowo (trener Tomasz Borusiński), KS Victoria I Sianów ( trener Grzegorz Duda), KS Victoria II Sianów ( trener Grzegorz Duda), AP Bałtyk Koszalin ( trener Jakub Husejko), UKS Olimpia I Bobolice ( trener Dawid Olearczyk), SP Bonin (trener Mariusz Poślednik, kierownik zespołu Bogusława Markiewicz).
Mecze były bardzo emocjonujące i dostarczyły wielu sportowych wrażeń. W kategorii Trampkarz pierwsze miejsce zajął KS Victoria Sianów ( 10 pkt) , a kolejne SP Bonin (7) , SP Manowo ( 5), SP Dąbrowa (3) i AP Bałtyk Koszalin (1).
Natomiast wśród Młodzików najlepszy był UKS Olimpia Bobolice, który zdobył 10 pkt. Drugą drużynę wyłonił dodatkowy konkurs rzutów karnych w którym KS Victoria II Sianów pokonała KS Victoria I Sianów 6:5. Oba zespoły zgromadziły po 9 pkt i miały jednakowy stosunek bramek 6-4, a w bezpośrednim spotkaniu padł wynik remisowy 2:2 Na czwartym miejscu sklasyfikowano SP Manowo, która miała lepszy stosunek bramek (-1) od SP Bonin (-3).Oba zespoły zdobyły po 4 punkty, a w bezpośrednim meczu padł wynik remisowy 1:1. Na szóstym miejscu uplasowała się AP Bałtyk Koszalin.
Organizatorem turniejów była Szkoła Podstawowa w Boninie. Podczas uroczystego zakończenia nagrody wręczał p. Zofia Kozłowska dyrektor Szkoły Podstawowej w Boninie. Trzy najlepsze zespoły w każdej kategorii wiekowej otrzymały puchary, a zawodnicy medale.
Kolejne turnieje zostaną rozegrane w  blasku jupiterów w środę 6 listopada br. od godz. 17.00 w Sianowie na Stadionie Miejskim ul. Strzeleckiej . Organizatorem będzie KS Victoria Sianów a osobą odpowiedzialną Grzegorz Duda koordynator Klubu.

data: 07-10-2024 16:00
miejsce: Koszalin, Osiedle Kretomino boisko ul. Drzewna 10.

+ fotki + video + relacja

pokaż wszystkie zdjęcia (15)
henryk133 (15)
Victoria i Olimpia najlepsze w turniejach Ligi Bałtyckiej w Kretominie (henryk133)
Turnieje Ligi Bałtyckiej Trampkarzy i Młodzików w Kretominie! (henryk133)