Sandra Spa CUP
data: 21-01-2022 14:30 - 22-01-2022 14:30
miejsce: Gryf Arena PCSRiP w Gryficach

DZIEŃ #1 KS SPR Chrobry Głogów – Górnik Zabrze Dobry mecz z Górnikiem Mecz z Górnikiem Chrobry rozpoczął z impetem. Dobra gra w defensywie, skuteczna w ataku i w 5. minucie było 4:0. Do 20. minuty na parkiecie Hali Pogoni karty rozdawał Chrobry. Świetna obrona, skuteczne kontry sprawiły, że górnicy musieli gonić wynik. W końcówce zespół z Zabrza odrobił straty i na przerwę schodził z 1. bramkową przewagą. Zabrzanie też lepiej rozpoczęli drugą część meczu… w 40. minucie prowadzili już 19:24. Niemoc Chrobrego przełamał Orpik. Walczyliśmy, w 57. minucie było nawet po 31, ale w końcówce skuteczniej zagrali zabrzanie. KS SPR Chrobry Głogów – Górnik Zabrze 32:34 (18:19) Chrobry: Stachera, Dereviankin, Kapela – Grabowski, Zdobylak 1, Warmijak, Sadowski 1, Klinger 4, Przysiek 2, Tylutki, Marszałek 5, Tilte 4, Orpik 5, Jamioł 3, Krzysztofik 6, Bekisz 1 Górnik: Bondzior 6, Daćko 1, Bis 3, Tomczak 7, Łyżwa 3, Pawelec 2, Bushkou 4, Gliński, Dudkowski 4, Krawczyk 4 dzień #2 Sandra SPA Pogoń Szczecin - Torus Wybrzeże Gdańsk Dzisiaj natomiast naszym rywalem był gospodarz turnieju Sandra SPA Pogoń Szczecin i tym razem udało się zwyciężyć pewnie 27:22. Chrobry Głogów – Sandra SPA Pogoń Szczecin Drugi mecz turnieju Sandra SPA Cup w Gryficach dla Chrobrego. Pokonujemy gospodarzy i wracamy do Głogowa z dwoma zwycięstwami i pucharem za 1. miejsce. Mecz z Pogonią to przede wszystkim dobra gra głogowian w defensywie. Chrobry, podobnie jak dzień wcześniej, wypracował przewagę i kontrolował przebieg spotkania do końca. Po kwadransie gry było 9:2 – przede wszystkim właśnie dzięki świetnej grze w obronie. Szcecinianie podgonili nieco wynik w drugiej części spotkania, ale przewaga Chrobrego była na tyle wysoka, że spokojnie dowiózł wygraną do końca. MVP Chrobrego w turnieju trenerzy wybrali prawoskrzydłowego – Juliana Reszczyńskiego. Chrobry Głogów – Sandra SPA Pogoń Szczecin 19:15 (11:6) Chrobry: Stachera, Dereviankin – Skiba 3, Otrezov 1, Reszczyński 2, Jamioł 3, Krzysztofik 3, Strycz 2, Krzywicki 1, Włoskiewicz 1, Matuszak 2, Orpik 1, Grabowski, Warmijak, Klinger, Paterek