Mecz 1/16 Pucharu Polski KPS Stalpro Joker Powiat Pilski vs. Jastrzębski Węgiel
data: 22-12-2021 18:00
miejsce: Powiatowa Hala Sportowa przy Wincentego Pola 11, Piła

Kiedyś Stalpro Błyskawica Szczecin teraz KPS Stalpro Joker Powiat Pilski W środę wszyscy na biało/niebiesko! ⚪🔵 Zachęcamy do ubrania na mecz z Jastrzębski Węgiel białej bądź niebieskiej koszulki. Niech trybuny niosą tego dnia naszą drużynę do zwycięstwa. Razem zadbajmy o fantastyczna oprawę tego meczu❗ Stwórzmy atmosferę fantastycznego święta siatkówki! 🏐 #WszyscyNaPola #NoweRozdanie Mecz 1/16 Pucharu Polski z Jastrzębski Węgiel 🔥 ℹ️ Przypominamy zatem 𝗡𝗮𝗷𝘄𝗮𝘇𝗻𝗶𝗲𝗷𝘀𝘇𝗲 𝗶𝗻𝗳𝗼𝗿𝗺𝗮𝗰𝗷𝗲 dotyczące tego meczu: 🕓 Początek spotkania: 18:00 ✅ Wejście na halę od godziny 17:00 📍 Powiatowa Hala Sportowa przy Wincentego Pola 11, Piła 🆓 Wstęp wolny 🏟 W hali może zasiąść 1000 kibiców, z czego do 300 miejsc przeznaczonych jest dla osób niezaszczepionych 🎨 Dla najmłodszych przygotowane gry i zabawy prowadzone pod okiem profesjonalnych animatorów ⚪️🔵 Pamiętaj, żeby zabrać białą lub niebieską koszulkę, razem stwórzmy wspaniałą atmosferę! #NoweRozdanie #WszyscyNaPola #MATCHDAY! 🏐 #TAURONPucharPolski ⚔️ Jastrzębski Węgiel 🏟️ Powiatowa Hala Sportowa przy Pola w Pile 🕕 18:00 🎥 Transmisji brak ❎ To już dziś! Na to wydarzenie czekała cała Piła. Mecz z aktualnym Mistrzem Polski. Zapełnijmy dziś halę do ostatniego miejsca! Pamiętajcie, aby zabrać ⚪ lub 🔵 koszulkę. Stwórzmy razem niepowtarzalne święto siatkówki! ____ Wspierają nas: #STALPRO #BUDPRO #PROBAN Powiat Pilski - Starostwo Powiatowe w Pile #Investa #POLDRÓG #DobraneGrupaInwestycyjna #PlanetHerbs - zioła z całego świata Świat Okien i Drzwi Piła COLOS Gym & Fitness #Amper ul. Kossaka 112 Piła KM Import Kożuchowski-Marciniak Sp.J. #SASProjekt #ZbyszkoPiła #PilBuilding #VeroniMineral #MedLife Ośrodek Kształcenia Dorosłych Set otwarcia dla Jastrzębskiego Węgla. Przegrywamy 1 partię 18:25 ❎ #NoweRozdanie Jastrzębianie grają, jak na Mistrza Polski przystało. Przegrywamy 2 seta 15:25 i już tylko jeden set dzieli gości od zwycięstwa ❎ #NoweRozdanie Niestety Jastrzębski Węgiel nie pozwolił nam dziś na zbyt wiele. Przegrywamy 3 seta 11:25 i całe spotkanie 0:3 ❎. Gratulujemy Mistrzom Polski i życzymy powodzenia w kolejnych rundach 👏 #NoweRozdanie