Wielkopolska Liga Juniorek U17 w Koszykówkę MKS Białogard - TS Basket Gniezno
data: 14-11-2021 17:00
miejsce: hala LO Białogard, Białogard, Grunwaldzka 46

W ramach 18 kolejki Wielkopolskiej Ligi juniorek U17 odbył się mecz pomiędzy MKS Białogard - TS Basket Gniezno. Dziewczęta z Białogardu odniosły czwartą porażkę w tych rozgrywkach 72:66. A dziewczyny z Gniezna trzecią wygraną w tym drugą wygraną tego dnia wcześniej o 12:00 pokonały Koszalinianki 88:56. Sędziami tego spotkanie byli Panowie: Andrzej Kirejczyk, Mateusz Witkowski. Mecz był bardzo wyrównany i wynik mógł wyglądać inaczej. Na 7 min do końca meczu było 63:64 dla Gniezna potem 4 minuty bez punktu z obu stron i niestety niewykorzystane w ost. 3 minutach rzuty osobiste i niecelne rzuty z gry zaważyły o przegranej Białogardzianek. Rewanż 9 kolejka 05.12.2021 o godz. 11:00 w Gnieźnie. ZAPRRASZAMY kto może!!! MŁODZIEŻOWY KLUB SPORTOWY KOSZ BIAŁOGARD - TS BASKET GNIEZNO 66 : 72 (16:19, 16:25, 22:15, 12:13) Punkty dla Białogardu pod wodzą Trenera Mariusza Widza zdobyły: Natalia Wielocha - 20 ptk., Celina Wójcik - 20 ptk., Paulina Jakowczyk - 9 ptk., Milena Wójcik - 9 ptk., Alicja Głowacka - 4 ptk., Zuzanna Dzierżęga - 4 ptk., Klaudia Kubiak - 0 ptk., Oliwia Wesołowska - 0 ptk. Punkty dla Gniezna pod wodzą Trenera Andrzeja Drygały zdobyły: Karina Daniuk - 23 ptk., Nadia Wiśniewska - 19 ptk., Julia Kozyra - 12 ptk., Julia Kosmecka - 11 ptk., Olga Wygryz - 5 ptk., Julia Czyżak - 2 ptk., Maja Małkowska - 0 ptk., Amelia Kiejnich - 0 ptk., Gabriela Święszkowska - 0 ptk., Roksana Salczyńska - 0 ptk., Julia Górecka - 0 ptk.